Wyniki naszych testów samochodów w 2019 roku

Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych i najgorszych samochodów, których testy opublikowaliśmy w ubiegłym roku. Wyniki podzieliliśmy w trzech kategoriach - miejski, sportowy oraz SUV.

Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych i najgorszych samochodów, których testy opublikowaliśmy w ubiegłym roku. Wyniki podzieliliśmy w trzech kategoriach – miejski, sportowy oraz SUV.

SUV

3. Honda CR-V Hybrid

Hondzie udało się zrobić naprawdę niezłego hybrydowego SUV-a. Napęd nowej CR-V Hybrid jest zaskakująco dynamiczny, a przy tym bardzo cichy i zużywa naprawdę niewiele paliwa. Na plus zasługuje też wnętrze, które wykonane solidnie i z materiałów wysokiej jakości.

Nasza ocena: 7,6 / 10
Testujący: Maciej Pertyński

TEST: Honda CR-V Hybrid – hybryda niczym Toyota?

Tylko nie mów, że hybryda jak w Toyocie! A może jednak?

2. Lexus LX570

Jeżeli lubicie SUV-y to życzę wam, żebyście kiedyś mieli okazję przejechać się omawianym przeze mnie potworem. Wasze zmysły eksplodują, a uśmiech na ustach pozostanie na długo. Jeżeli nie przepadacie za takimi pojazdami, również życzę wam spotkania z LX 570, być może brutalnie zauroczy Was tak jak mnie.

Mateusz Zalewski

Nasza ocena: 8,4 / 10
Testujący: Mateusz Zalewski

TEST: Lexus LX570 – kocham i rozumiem

Oto przed wami samochód cudotwórca, który sprawił, że pokochałem SUV-y i dodatkowo zrozumiałem kobiety.

1. BMW X7 xDrive 40i

Najnowsze BMW X7 to samochód, do którego podchodziłem z ogromnym dystansem. Miałem wiele uprzedzeń, które okazały się być jedynie internetową gadką przez osoby, które nigdy nie miały styczności z tym samochodem. X7 to auto dopracowane pod każdym calem, które wręcz powala dbałością o detale i najwyższym poziom wykonania.

Nasza ocena: 8,8 / 10
Testujący: Michał Śniadek

TEST: BMW X7 xDrive 40i – czy to już przesada?

Oto największy, najbardziej luksusowy i najdroższy SUV jaki kiedykolwiek wyprodukowało BMW. Czy ma on jednak sens?

Najgorszy: DS 3 Crossback

DS 3 Crossback to wyjątkowy samochód. Jest na tyle wyjątkowy, że aż ciężko znaleźć w nim zalety. Kwestia wyglądu to sprawa dyskusyjna, jednak to jak auto zostało zaprojektowane prosi o pomstę do nieba. Auto ma fatalna ergonomię, słabe wykonanie i brakuje w nim wielu dość podstawowych elementów. Szczególnie biorąc pod uwagę, że za ten mały crossover z silnikiem 1.2 należy zapłacić 161 300 zł.

Nasza ocena: 4,2 / 10
Testujący: Maciej Pertyński

TEST: DS 3 Crossback – Absolutnie wyjątkowy!

Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz tylko z najwyższym trudem byłem w stanie znaleźć jakieś plusy w testowanym samochodzie. Pomijając to, że jeździ i się nie zepsuł podczas testu.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Dodaj komentarz