Moto Filmy

Kupił opuszczonego minivana z Pimp My Ride i naprawił w 2 dni

Auto stało opuszczone przez 4 lata.

Auto stało opuszczone przez 4 lata.

Z pewnością kojarzycie program Pimp My Ride (pol. „Odpicuj mi brykę”), który był oryginalnie emitowany w latach 2004 – 2007 w MTV. Show było niesamowicie popularne i doczekało się aż 6 sezonów, w których prezenterem był Xzibit. Założeniem programu było tuningowanie samochodów w dość dyskusyjnym stylu tworząc przy tym dość wyjątkowe pojazdy.

Jednym z samochodów, które zostały poddane tuningowi był omawiany dziś Dodge Caravan. Auto wzięło udział w 7 odcinku 6 sezonu i zostało gruntowanie przebudowane. Otrzymało specjalny lakier, pełny body-kit, a w środku ogromną sofę, 9 telewizorów, podświetlaną podłogę, lasery, bardzo mocny zestaw audio, a także elektrycznie otwierane boczne drzwi (co w tamtych czasach było ogromnym rarytasem).

Z nagrania dowiadujemy się też kilku ciekawostek o tym jak wyglądał program od kuchni. Okazuje się, że samochody, które mogliśmy zobaczyć w Pimp My Ride często były podmieniane, by ograniczyć czas pracy. Tak też było w przypadku dzisiejszego bohatera.

Pierwotna osoba, dla której auto było zbudowane przekazała do programu Plymouth Grand Voyager z 1998 roku, a ekipa mechaników po nagraniu scen dewastacji pojazdu, wyrywania drzwi, rozbijania szyb itd, podmieniła auto na prezentowanego w filmach poniżej Dodge’a Caravan z 1999 roku. Z uwagi na nijakość obu samochodów nikt nawet nie zauważył podmiany auta.

Samochód po latach stracił nieco swojego uroku i wielokrotnie zmieniał właściciela. Przedni zderzak został połamany, doklejone progi zostały naderwane, zaginęły nakładki na przednie lampy, a większość elektroniki w aucie przestała działać. Auto trafiło do warsztatu youtubera o pseudonimie Tavarish, który w niesamowitym tempie przywrócił samochód do niemalże pierwotnego stanu wykonując wszystkie prace w zaledwie dwie osoby z małą pomocą specjalistów od body-kitów z włókna szklanego.

Cały proces naprawy został udokumentowany. Dwa filmy z naprawy są dostępne poniżej. Z uwagi na ograniczona technologiczne naszego portalu są one dostępne jako standardowa playlista YouTube.

Kupił opuszczonego minivana z Pimp My Ride i naprawił w 2 dni

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz