Świąteczna niespodzianka od Lamborghini

Włoska marka przygotowała specjalny prezent dla rodziny, która w swoim garażu od półtora roku buduje replikę Lamborghini Aventador.

Włoska marka przygotowała specjalny prezent dla rodziny, która w swoim garażu od półtora roku buduje replikę Lamborghini Aventador.

Xander Backus to 11-letni chłopak mieszkający w stanie Colorado, który kocha Lamborghini Aventadory. Podczas grania z ojcem w wyścigową grę wideo, w której prowadził swoje ulubione auto, spytał czy mogliby razem zbudować prawdziwy samochód. Sterling Backus zgodził się i wraz z synem zaczęli tworzyć swoja własną replikę Aventadora.

Od tamtego momentu minęło już półtora roku, a projekt wygląda już całkiem nieźle. Mimo to, do jego ukończenia pozostało jeszcze wiele. Jak przyznała rodzina, dotychczas na swojej drodze spotkali wiele przeszkód i popełnili wiele błędów, jednak za każdym razem, kiedy ich replika zyskuje nową część, ich mobilizacja rośnie.

Auto powstaje na płycie podłogowej nieokreślonego samochodu, do którego montowane są panele wydrukowane w drukarce 3D.

Przed świętami Bożego Narodzenia Lamborghini skontaktowało się z Sterlingiem i razem przygotowali niespodziankę dla jego syna. W nocy replika auta zamieniona została na prawdziwego Aventadora. Włoska marka pozwoliła zachować rodzinie samochód na kilka tygodni, aby mogli przeżyć z nim kilka pięknych chwil.

Świąteczna niespodzianka od Lamborghini

Otwórz video

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

2 thoughts on “Świąteczna niespodzianka od Lamborghini

  • 30 grudnia 2019 at 09:14
    Permalink

    I można dobrze w marketing? Zaczynam budować replikę 😀

    Reply

Dodaj komentarz