Jak przewieźć choinkę mając do dyspozycji jedynie supersamochód?

Bardzo pomocny okazuje się być duży spojler.

Bardzo pomocny okazuje się być duży spojler.

Coroczne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia to dla każdej polskiej rodziny nie lada wyzwanie. Trzeba posprzątać cały dom, umyć okna, zawiesić świąteczne ozdoby, kupić prezenty, przygotować wigilijną kolację oraz ubrać choinkę. Pracy jest bardzo dużo i czasem ciężko jest z tym wszystkim zdążyć, przez co niektóre czynności wykonywać trzeba na ostatnią chwilę. Myśleliście kiedyś co się dzieje, kiedy multimilioner zapomni kupić choinki i musi zrobić to tuż przed świętami, a w garażu ma same supersamochody? Oto odpowiedź.

Świąteczne drzewko ciężko jest przewieźć na dachu superaut, które zwykle nie grzeszą gabarytami, ponadto choinki z pewnością nie zmieścimy do żadnego z miniaturowych bagażników. Zawsze jest jeszcze ogromny tylny spojler, a ten wydaje się nadawać do tego idealnie.

Na poniższych zdjęciach zobaczyć możecie McLarena 570S i co ciekawe, brytyjski supersamochód sfotografowany został w Poznaniu. Czyżby nasz rodak zarobił pokaźną sumę na obczyźnie i wrócił do rodziny na święta?

Taki sposób transportowania choinki zobaczyć można nie tylko w Polsce. Poniżej widzicie Vaydora G35, którego spojler wykorzystany został w bardzo podobny sposób. Co to za samochód? Cóż, nie można nazwać go prawdziwym superautem, chociaż jego nadwozie zdecydowanie pasuje do takiego miana. Vaydor G35 to nic innego jak ciężko zmodyfikowane Infiniti G35 ze specjalnym body-kitem.

źródło: 9Gag, Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz