Zdjęcia szpiegowskie

Nowe BMW M3 – mamy zdjęcia szpiegowskie wnętrza

Szpiegom motoryzacyjnym udało się wykonać dobre zdjęcia prezentujące wnętrze nadchodzącego, sportowego BMW.

Szpiegom motoryzacyjnym udało się wykonać dobre zdjęcia prezentujące wnętrze nadchodzącego, sportowego BMW.

O tym, że BMW M3 będzie miało ogromne, podwójne nerki wiedzą chyba już wszystkie osoby związane z motoryzacją. Chociaż nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, to wszystkie znaki na niebie wskazują, że BMW ostatecznie zdecyduje się poczynić ten samobójczy krok. Ile jednak można rozmawiać o tym samym? Samochód powinien dobrze wyglądać nie tylko z zewnątrz, ale również w środku, a my mamy właśnie okazję zajrzeć do kokpitu nadchodzącego M3.

Szpiedzy motoryzacyjni przyłapali samochód podczas zakamuflowanych testów w Niemczech. Chociaż większość zdjęć jakie wykonali prezentuje nadwozie auta, to dwa zdjęcia bardzo dobrze pokazują jak wyglądać będzie kokpit maszyny.

W oczy w pierwszej kolejności rzuca się duży ekran umieszczony za kierownicą. Nie mogło również zabraknąć centralnie umieszczonego monitora na desce rozdzielczej, ten w M3 odróżnia się jednak od pozostałych tabletów marki tym, że nie odstaje wyraźnie od panelu i wydaje się być umieszczony bardziej pod skosem. Z ciekawszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę to manualna skrzynia biegów. Chociaż jej wygląd wydaje się być tymczasowy, jej obecność oznacza, że mamy do czynienia z wersją samochodu nazywaną „Pure”, która posiadać ma napęd wyłącznie na tylną oś oraz moc 460 koni mechanicznych.

Naturalnie BMW umieściło w środku auta sportowe fotele obszyte skórą, którą widzimy na wielu innych elementach wnętrza. W testowym egzemplarzu ma ona monotonny ciemny kolor, jednak możemy być pewni, że w produkcyjnej wersji, pojazd oferować będzie bardzo duże możliwości personalizowania kokpitu.

2020 BMW M3 – zdjęcia szpiegowskie

Grudzień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Maj 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Luty 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz