Czy tak wyglądać będzie Tesla Cybertruck w produkcyjnej formie?

Portal Motor1 postanowił stworzyć wizualizację przedstawiającą Cybertrucka w nadwoziu w jakim pojawi się na publicznych drogach.

Portal Motor1 postanowił stworzyć wizualizację przedstawiającą Cybertrucka w nadwoziu w jakim pojawi się na publicznych drogach.

Tesla Cybertruck zadebiutowała ponad tydzień temu, a o samochodzie ciągle jest głośno. Nie można się jednak temu dziwić, ponieważ wygląd auta jest unikatowy, a przy okazji oferuje ogromne możliwości modyfikacji, co przełożyło się na dużą liczbę wszelakich wizualizacji. Co dodatkowo ważne – pojazd stworzył świetną bazę pod powstanie niezliczonej ilości memów.

Pamiętajmy jednak, że samochód w takiej formie, w jakiej znamy go aktualnie jest tylko konceptem i jego nadwozie poddane zostanie pewnym zmianom, zanim trafi na ulice. To jak maszyna wyglądać będzie w produkcyjnej wersji postanowił pokazać nam portal Motor1, który przygotował odpowiednią wizualizację.

Cybertruck przedstawiony na grafice posiada zmienione światła. Do podłużnej linii LED-ów ciągnącej się po całej szerokości przodu dodane zostały małe reflektory w tradycyjnej formie. Pojazd otrzymał wreszcie lusterka boczne, jednak te otrzymały nowoczesną formę słupków z kamerami, które przekazują do kokpitu obraz z boków pojazdu. Dodane zostały również wycieraczki oraz mniejsze felgi obute w grubsze opony.

Pojazd otrzymał również zaokrąglone krawędzie, zwłaszcza w miejscu gdzie przednia szyba przechodzi w bagażnik. Możliwe jednak, że takie zmiany będą niemożliwe do wprowadzenia, ponieważ CyberTruck budowany jest z tego samego metalu, co statek kosmiczny Starship, jaki pewien czas temu zaprezentował SpaceX. Plusem tego rozwiązania jest to, że nadwozie auta jest niezwykle wytrzymałe na uderzenia i zarysowania, zmniejsza to jednak możliwości wytłaczania jego formy. Ostatnią modyfikacją jaką otrzymał samochód z wizualizacji jest pomarańczowy lakier, w którym najnowsza maszyna Elona Muska prezentuje się naprawdę nieźle.

Przypomnijmy, że pierwsze zamówienia na Teslę Cybertruck są już przyjmowane, dostawy wystartować mają pod koniec 2021 roku.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz