Według Jeremiego Clarksona Greta Thunberg jest winna spadkowi popularności programów motoryzacyjnych

"To idiotka" - Jeremy Clarkson.

„To idiotka” – Jeremy Clarkson.

Każdy kto zna Jeremiego Clarksona dobrze wie, że nie boi on się wyrażać swoich niepopularnych opinii tak, aby każdy o nich usłyszał. Dlatego też w tym momencie trudno jest już znaleźć grupy osób, organizacje czy firmy, które nie zostały przez niego obrażone bądź wyśmiane. Do listy dołączyła właśnie Greta Thunberg czyli 16-letnia działaczka na rzecz zmian klimatycznych.

W wywiadzie z brytyjskim dziennikiem The Sun, prezenter telewizyjny nazwał aktywistkę idiotką i stwierdził, że jest ona winna spadkowi popularności telewizyjnych programów motoryzacyjnych. Jej wypowiedzi pociągnąć miały za sobą dużą grupę młodych ludzi, którzy stali się przesadnie ekologiczni i zaczęli nienawidzić samochody.

Każdy, kogo znam poniżej 25 roku życia, nie jest w najmniejszym stopniu zainteresowany samochodami. Greta Thunberg zabija programy motoryzacyjne! W szkole uczy się młodych ludzi, zanim w ogóle są w stanie powiedzieć „mama i tata”, że samochody są złe, a to potem siedzi ich głowie.

Jeremy Clarkson

Do sytuacji odniósł się Richard Hammond, który ma bardzo podobne zdanie na ten temat.

Nienawidzę tego mówić, ale myślę, że Jeremy ma rację. Młodych ludzi nie obchodzą samochody. Ile dzieci dorasta teraz z plakatami aut na ścianach swoich pokojów?

Richard Hammond

Przypomnijmy, że Clarkson, Hammond i May powracają z zupełnie nowym sezonem The Grand Tour już 13 grudnia. W sieci dostępny jest już trailer pierwszego odcinka!

źródło: The Sun

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz