Samochody elektryczne

Tesla Cybertruck odtworzony w klasycznym Lego

To nie było ciężkie wyzwanie.

To nie było ciężkie wyzwanie.

Tesla Cybertruck to aktualnie najgorętszy temat w motoryzacyjnym internecie. O nowym projekcie Elona Muska mówi teraz każdy i są ku temu dwa główne powody – bardzo nietypowy i futurystyczny wygląd oraz prezentacja kuloodpornych szyb bocznych, które nie wytrzymały rzutu metalową kulą na evencie.

Mimo, że w sieci o samochodzie krążą głównie negatywne opinie oraz szydercze memy, to okazał się on być ogromnym sukcesem Tesli. W ciągu 48 godzin od premiery złożonych zostało aż 146 tysięcy zamówień za łączną sumę 8 miliardów dolarów, a dzień później było to już 187 tysięcy preorderów. Wszystkie osoby podczas zamówienia musiały złożyć depozyt w kwocie 100 dolarów.

Mimo, że oficjalnie produkcja ma ruszyć pod koniec 2021 roku, to zamawiając samochód dziś, należy liczyć się z dostawą w okolicy 2025 roku, gdyż wszystkie zamówienia będą realizowane według kolejności wpłynięcia internetowego preordera.

Jeśli jednak już teraz chcesz zostać właścicielem wyjątkowej Tesli, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją sobie zbudować. Projekt jest bardzo prosty i uproszczony do granic możliwości. Dzięki temu powstanie modelu w Lego było kwestią dni.

Za prezentowany poniżej projekt jest autorstwa niezwykle utalentowanego Petera Blackert, który stworzył według własnych projektów już setki modeli. Jeśli chodzi o Teslę Cybertruck, to wygląda on niezwykle dobrze. Prosty projekt nadwozia pozwala na bardzo dobre odwzorowanie w klockach. Peter nie tylko odzwierciedlił kształt nadwozia, lecz stworzył otwierane drzwi, tylną pakę, a nawet quad, który mieści się z tyłu.

Niestety Peter nie pochwalił się informacjami ile klocków zostało użytych do budowy oraz nie podał żadnych instrukcji do własnego odtworzenia pojazdu.

2022 Tesla Cybertruck – projekt z Lego

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2022 Tesla Cybertruck

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz