Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci zadebiutują 26 grudnia [pierwsze zdjęcia]

Szybcy i Wściekli powracają w nowej formie i z nowymi bohaterami.

Szybcy i Wściekli powracają w nowej formie i z nowymi bohaterami.

Szybcy i Wściekli to nieustannie ogromnie popularna seria filmów, która od samego początku łączyła kulturę modyfikowanych samochodów i ulicznych wyścigów z walką z przestępczością. Od 2001 roku wiele się zmieniło, a fabuła serii poszła w dość dziwnym kierunku, jednak wraz z każdym kolejnym filmem Universal oraz Dream Works zarabiają więcej pieniędzy.

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć 8 filmów pełnometrażowych, 2 filmy krótkometrażowe oraz jeden spin-off zatytułowany „Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw„. Już pod koniec roku zadebiutuje nowy spin-off, który tym razem będzie w formie serialu animowanego zatytułowanego „Wyścigowi Agenci”.

Pierwszy sezon zadebiutuje już 26 grudnia i będzie on dostępny ekskluzywnie na platformie Netflix. Za nową produkcję odpowiada Tim Hedrick, Bret Haaland, Vin Diesel oraz Chris Morgan. W obsadzie znajdziemy Tylera Posey (Teen Wolf) jako Tony Toretto, Camille Ramsey (American Vandal) jako Layla Gray, Luke Youngblood (Harry Potter) jako Frostee Benson, Charlet Chung (gra Overwatch) jako Echo, Jorge Diaz (Jane the Virgin) jako Cisco Renaldo and Manish Dayal (Rezydenci) jako Shashi Dhar.

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci skupi się wokół nastoletniego Tony Toretto, młodszego kuzyna protagonisty głównej serii filmów – Dominika Toretto. Wraz ze swoimi przyjaciółmi został zatrudniony przez agentów rządowych, aby przeniknąć do elitarnej ligi wyścigowej. Ale jest to tylko początek syndykatu kryminalnego.

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci zadebiutują 26 grudnia [pierwsze zdjęcia]

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz