Top Gear

Lego Technic zaprezentowało samochód wyścigowy Top Gear

Samochód wypełniony emblematami Stiga i Top Gear może być sterowany zdalnie przez aplikację na smartfonie.

Samochód wypełniony emblematami Stiga i Top Gear może być sterowany zdalnie przez aplikację na smartfonie.

Program Top Gear nie jest aktualnie w szczycie swojej formy, jednak przez wiele lat uzbierał on ogromną liczbę fanów na całym świecie. Niezależnie czy jesteście fanami nowej wersji, czy klasycznej z Clarksonem, Hammondem i Mayem, Lego wraz z BBC przygotowało dla was wyjątkowy model z serii Technic.

Samochód ma ponad 26 cm długości, 10 cm wysokości i 14 cm szerokości i może być zdalnie sterowany przez aplikację na smartfonie. Auto może jeździć do przodu, do tyłu, skręcać oraz hamować. Dodatkowo wydaje przy tym dźwięki. Składa się z 463 elementów i przeznaczony jest dla dzieci w wieku o 9 lat.

Ciekawostką jest, że urządzenie Smart Hub, w które wyposażony jest model przesyła w czasie rzeczywistym do telefonu informacje o prędkości i przechyłach samochodu, które można rejestrować, aby robić wyzwania wśród przyjaciół, czy członków rodziny.

Top Gear Rally Car jest dostępny w tym momencie w przedsprzedaży. W oficjalnym sklepie na dzień dzisiejszy Lego gwarantuje dostawę „przed 26 grudnia” bez sprecyzowania dokładnego dnia.

W Polsce model można zakupić w cenie 599,99 zł, w Wielkiej Brytanii w cenie 129,99 funtów, a w USA w okrągłych 129 dolarach.

Lego Technic #42109 – Auto wyścigowe Top Gear sterowane przez aplikację

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Lego Technic zaprezentowało samochód wyścigowy Top Gear

  • 20 listopada 2019 at 12:25
    Permalink

    Jaki Top Gear skoro trio odeszło?

    Reply

Dodaj komentarz