Oto jak wyglądać będzie Skoda Octavia Scout

Chociaż jest to tylko wizualizacja, to prawdziwa wersja auta z pewnością nie będzie się wiele różnić.

Chociaż jest to tylko wizualizacja, to prawdziwa wersja auta z pewnością nie będzie się wiele różnić.

Nowa generacja Skody Octavii zadebiutowała w zeszłym tygodniu. Była to jedna z najważniejszych premier tego roku, biorąc pod uwagę to, jak wielka popularnością samochód cieszy się na świecie w tym w Polsce. Jak na ten czas zobaczyliśmy auto w nadwoziu sedana oraz kombi, wiemy jednak, że w przyszłym roku pojawią się również odmiany Scout oraz RS.

Idąc utartym schematem, w oparciu o który tworzone są wersje Socut, łatwo jest przewidzieć jak pojazd w najnowszej generacji będzie wyglądać w takim wydaniu. Wizualizacja, którą widzicie pojawiła się na dobrze nam znanym portalu Kolesa.ru, który już nie pierwszy raz przedstawił swoją własną wizję danego pojazdu.

Auto z grafiki zostało podniesione oraz otrzymało czarne plastikowe osłony nadkoli oraz progów. Dodatkową ochronę otrzymał również przedni jak i tylny zderzak. Całości dopełniają felgi z charakterystycznym wzorem Skody RS.

Pod maskę samochodu trafiłyby naturalnie wyłącznie topowe warianty napędowe. To oznacza brak silników bazowych 1.0 EcoTSI oraz 1.6 EvoTDI, więc w gamie znajdziemy wkrótce najpewniej 1.5 TSI, 2.0 TDI oraz wariant hybrydowy.

Nie zostało to bezpośrednio zapowiedziane, jednak Octavia Scout wróktce powinna trafić do oferty czeskiego producenta. Najpewniej będzie to pod koniec 2020 roku. W pierwszej połowie przyszłego roku zobaczmy sportową wersję RS z 2-litrowym silnikiem benzynowym.

2020 Skoda Octavia

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz