Zdjęcia szpiegowskie

Volvo S90 po faceliftingu na nowych zdjęciach szpiegowskich

Jakiś czas temu widzieliśmy odświeżone V90, a teraz szpiedzy motoryzacyjni przyłapali S90.

Jakiś czas temu widzieliśmy odświeżone V90, a teraz szpiedzy motoryzacyjni przyłapali S90.

Pierwsze zdjęcia szpiegowskie odświeżonego Volvo V90 pokazywaliśmy wam pod koniec tegorocznych wakacji. Teraz udało się dodatkowo sfotografować ten model w wersji S90. Niezależnie od sylwetki karoserii, zmiany wizualne są praktycznie niezauważalne.

Patrząc na przód auta widzimy, ze lampy oraz grill nie zostały zmodyfikowane w żaden sposób. Jakiekolwiek zmiany widoczne będą na dolnej części zderzaka, jednak ta na potrzeby „zakamuflowanych” testów na drogach publicznych została zakryta czarną taśmą. Mimo to po kształcie wystających linii i przetłoczeń widać, że modyfikacje nie będą rewolucyjne.

Z tyłu częściowo zakryte zostały światła, co sugeruje, że one doczekają się pewnego odświeżenia. Również i tutaj warto zwrócić uwagę na dół zderzaka, gdzie ukryte zostały końcówki układu wydechowego i zaklejona została dolna, ozdobna listwa.

Na ten czas wiemy, że oprócz minimalnych zmian wizualnych, S90 oraz V90 dostępne będą z nowym oznaczeniem „B”, które oznaczać będzie, że na pokładzie auta umieszczone zostały specjalne hamulce odzyskujące energię kinetyczną, te same, które otrzymało odświeżone Volvo XC90. Według marki pozwolą one na zaoszczędzenie nawet 15% paliwa podczas zwyczajnej, codziennej jazdy.

Chociaż nie są to potwierdzone informacje, to samochód prawdopodobnie otrzyma przy okazji facelifitngu hybrydowy układ napędowy. Może być to zarówno tradycyjna hybryda jak i układ typu plug-in.

Premiera odświeżonych Volvo S90 oraz Volvo V90 będzie miała miejsce w przyszłym roku.

2020 Volvo S90 – zdjęcia szpiegowskie

Listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

2020 Volvo V90 – zdjęcia szpiegowskie

Sierpień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz