The Grand Tour

Nowe zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

Mamy dla was paczkę zdjęć prosto z planu nowych odcinków The Grand Tour.

Mamy dla was paczkę zdjęć prosto z planu nowych odcinków The Grand Tour.

Do premiery pierwszego odcinka 4 sezonu The Grand Tour pozostało zaledwie kilka tygodni. W okresie świąt Bożego Narodzenia będziemy mieli mogli zobaczyć dwu częściowy odcinek, który został nagrany na początku bieżącego roku. Następne odcinki będą miały premiery z kilkumiesięcznym odstęp czasu, a drugi odcinek już teraz został zapowiedziany na czerwiec 2020 roku.

Do tej pory udało się przyłapać całą trójkę wraz z ekipą filmową jedynie podczas kręcenia odcinka specjalnego na Madagaskarze. Tam zobaczymy ich przemierzających malownicze krajobrazy za kierownicą trzech poważnie zmodyfikowanych samochodów – Forda Focusa z zainstalowanymi gąsienicami, Catherhama z ogromnymi tylnymi kołami oraz Bentleya Continental GT z orurowaniem, podniesionym zawieszeniem oraz terenowych kołach.

Niemniej jednak nagrywanie The Grand Tour trwa w najlepsze i mamy dla paczkę zdjęć prosto z planu zdjęciowego. Na zdjęciach w galerii możemy zobaczyć jak wygląda nagrywanie odcinka na Madagaskarze oraz kilka ujęć z podróży. Na końcu mamy dla was kilka fotografii od Jeremy’iego Clarksona, który zdradził nieco o samochodach w nadchodzących odcinkach.

Gdzie podziali się operator, dźwiękowiec i asystent?

Zdjęcia z planu The Grand Tour – listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz