Zdjęcia szpiegowskie

Gorętsze wydanie Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupe na pierwszych zdjęciach szpiegowskich

Układ napędowy samochodu może dostarczać nawet 800 koni mechanicznych.

Układ napędowy samochodu może dostarczać nawet 800 koni mechanicznych.

Samochodów z nadwoziem SUV-coupe na ten czas na rynku nie jest jeszcze dużo. Patrząc jednak na to jaką popularność zdobyły same tradycyjne SUV-y, możemy się spodziewać, że z czasem i ich coupe-kuzyni zajmować będą znaczną część rynku motoryzacyjnego. Jednym z najbardziej znanych samochodów o tych kształtach jest Porsche Cayenne Coupe. Najmocniejsze wydanie auta – Turbo S E-Hybrid dysponuje aktualnie 680 koniami mechanicznymi. Niedługo jednak na rynku zadebiutować może jeszcze potężniejsza wersja maszyny.

Porsche Cayenne Coupe Turbo S E-Hybrid w gorętszym wydaniu przyłapane zostało właśnie podczas publicznych testów. Pojazd co prawda nie ma na sobie żadnej siatki maskującej, jednak za tym, że mamy do czynienia z potężniejszym hybrydowym odpowiednikiem maszyny przemawia zmieniony układ wydechowy. Na tylnym zderzaku oklejonym czarną taśmą widać otoczone metalową siatką dwie nowe rury wydechowe, umieszczone po bokach kwadratowe końcówki są za to atrapami.

Jeżeli uznamy, że aktualne plotki na temat pojazdu są prawdziwe, to właśnie patrzymy na samochód, który uzbrojony będzie w ponad 800 koni mechanicznych. Przypomnijmy, że Porsche Cayenne Coupe w aktualnie dostępnej wersji Turbo S E-Hybrid posiada 4-litrowy silnik V8 oraz współpracującą z nim jednostkę elektryczną, które razem zapewniają 680 koni mechanicznych.

Co prawda informacje o wzmocnionej edycji hybrydowego Cayenne Coupe nie zostały jeszcze w żaden sposób potwierdzone, jednak zdjęcia szpiegowskie dobitnie pokazują, że niemiecka marka pracuje nad pewnymi zmianami, jakie wprowadzone zostaną do auta. Ciekawym aspektem wydaje się być to, jaką nazwę otrzyma pojazd i czy będzie ona jeszcze dłuższa niż aktualne Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupe.

2021 Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid RS Coupe – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz