Znamy cenę oraz wygląd wnętrza Astona Martina DBX

Brytyjska marka ujawniła kolejną dawkę informacji o swoim pierwszym w historii SUV-ie.

Brytyjska marka ujawniła kolejną dawkę informacji o swoim pierwszym w historii SUV-ie.

Od dłuższego już czasu Aston Martin bardzo ochoczo dzieli się informacjami dotyczącymi swojego pierwszego SUV-a w ofercie. Premiera samochodu jest już naprawdę blisko, ponieważ będzie miała miejsce 20 listopada w Pekinie. Z uwag na to, że do debiutu pozostało już niewiele, brytyjska firma pokazała jak wygląda wnętrze pojazdu oraz ujawniła jego bazową cenę.

Na udostępnionym zdjęciu widać, że Brytyjczycy nie szczędzili luksusowych materiałów. Wnętrze auta pokryte jest skórą, Alcantarą oraz zamszem, nie zabrakło również srebrnych akcentów. Na centralnej konsol widać sporych rozmiarów dotykowy ekran, ale obecne są również tradycyjne, fizyczne przełączniki.

Marka pochwaliła się, że na udoskonaleniu pozycji kierowcy w środku, która zapewni mu jak najlepszą widoczność w środku i na zewnątrz, spędziła aż sześć miesięcy. Również ergonomia tylnej kanapy była dbale opracowywana. Aby siedzenia były jak najwygodniejsze dla osób, które zwykle podróżują z tyłu, a więc dzieci, Aston Martin wielokrotnie angażował w swoje badania pociechy w różnym wieku.

Również i umieszczenie przycisków nie zostało wybrane losowo i po krótkim namyśle. W rozwój projektu tunelu środkowego oraz centralnej konsoli zaangażowani byli nie tylko projektanci oraz inżynierowie brytyjskiej firmy. O pomoc poproszono specjalny oddział Damskiego Komitetu Doradczego marki oraz zebrano opinie od zróżnicowanego grona wiernych klientów Astona Martina.

Oprócz zdjęcia i informacji o kokpicie, dowiedzieliśmy się również ile wynosić będzie cena za bazowy egzemplarz auta. Ta wynosi 190 tysięcy dolarów na rynku Stanów Zjednoczonych. W przeliczeniu na naszą walutę daje to 730 tysięcy złotych.

Jak już wspomnieliśmy oficjalny debiut auta będzie miał miejsce 20 listopada. Jeżeli jesteście nim zainteresowani to zapraszamy do zapoznania się z tymi zdjęciami szpiegowskimi pokazującymi auto w różowym lakierze i bez jakiegokolwiek kamuflażu.

2020 Aston Martin DBX – oficjalne zdjęcia

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Aston Martin

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz