Halloweenowe przepychanki BMW i Mercedesa

"To naprawdę przerażający kostium BMW, zwłaszcza te ogromne nerki." - Daimler AG

„To naprawdę przerażający kostium BMW, zwłaszcza te ogromne nerki.” – Daimler AG

Marki motoryzacyjne lubią od czasu do czasu się ze sobą poprzekomarzać. Najczęściej mają ku temu okazję podczas świąt bądź ważnych wydarzeń. W tym roku ciekawa potyczka wywiązała się pomiędzy dwoma niemieckimi gigantami – BMW i Mercedesem. Zaczęła pierwsza marka, jednak odpowiedź drugiej była bezwzględna i Bawarczycy szybko musieli odpuścić.

Amerykański oddział BMW wrzucił na swojego Twittera post, gdzie widzimy Mercedesa „przebierającego się” za BMW Serii 5. Podpis do zdjęcia mówi, że w Halloween każdy samochód może przebrać się za swojego ulubionego superbohatera.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Po nieco ponad pół godziny Daimler AG odpowiedział na swoim koncie. „Nieźle BMW, naprawdę straszny kostium, zwłaszcza te ogromne nerki”.

Pod postem Daimlera pojawiło się sporo komentarzy fanów koncernu, którzy gratulowali przedsiębiorstwu dobrej odpowiedzi.

Zaznaczmy, że BMW Serii 5, które obecne jest na zdjęciu nie posiada aż tak dużych wlotów powietrza. Pod tym względem pionierami w ofercie marki jest Seria 7 oraz X7. Niedługo może się to jednak zmienić, ponieważ prawdopodobnie nowe BMW M3 otrzyma jeszcze większe i dodatkowo podłużne nerki.

źródło: BMW USA via TwitterDaimler AG via Twitter

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz