Zdjęcia szpiegowskie

BMW M5 CS przyłapany bez grama kamuflażu!

Samochód został zauważony w pobliżu jednego z budynków niemieckiej centrali marki.

Samochód został zauważony w pobliżu jednego z budynków niemieckiej centrali marki.

Pod koniec zeszłego miesiąca pisaliśmy o plotkach jakie pojawiły się na forum BMWBlog, według których w ofercie bawarskiej marki miałoby pojawić się BMW M5 CS. Myśleliśmy wtedy, że jeżeli informacje okażą się prawdziwe, to pojazd zadebiutuje i tak nie wcześniej niż za kilka lat, z uwagi na czas potrzebny na opracowanie nowej jednostki napędowej oraz przeprowadzenie facliftingu.

Niemiecka marka postanowiła jednak zaskoczyć wszystkich i pokazała, że pierwsze M5 CS oparte jest o aktualnie dostępne wydanie auta, a w dodatku jest już prawie gotowe do debiutu.

Auto sfotografowane zostało w pobliżu jednej z centrali BMW, wśród wielu zakamuflowanych pojazdów. Dostępne mamy jedynie zdjęcie przedstawiające tył i fragment boku samochodu. Widać, że auto posiada złote felgi, karbonowy spojler oraz oczywiście emblemat M5 CS. Oprócz tych nowości możemy być pewni, że samochód otrzyma kilka poprawek nadwozia w celu polepszenia współczynnika aerodynamiki, wydajniejszy system chłodzenia silnika i kilka elementów wykonanych z włókna węglowego w celu zmniejszenia masy.

Pod maską samochodu pracować najprawdopodobniej będzie 4,4-litrowy silnik V8 z twin-turbo, generujący 625 koni mechanicznych. Jeżeli potwierdzą się plotki ze wspomnianego forum, to możliwe, że następne wydanie BMW M5 CS posiadać będzie nową i jeszcze potężniejszą jednostkę napędową.

Maszyna wydaje się być gotowa do oficjalnego debiutu, dlatego premiery powinniśmy spodziewać się do końca tego roku.

2020 BMW M5 CS

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz