Tak wygląda BMW M3 G80 w pełnej okazałości!

Ostatecznie BMW nie odważyło się zamontować ogromnych nerek z zakamuflowanych prototypów oraz Concept 4.

Ostatecznie BMW nie odważyło się zamontować ogromnych nerek z zakamuflowanych prototypów oraz Concept 4.

Aktualizacja

Zdjęcie niebieskiego M3 to jednak fotomontaż? Nowe zdjęcie, ukazujące tym razem szary egzemplarz, rzuca nieco światła na przedni pas sportowego BMW M.

Nowe zdjęcie M3 ukazuje ogromne nerki wersji produkcyjnej?

Oryginalny artykuł

W centrali BMW musi być bardzo gorąco. Po wycieku tylnego pasa dwa dni temu, dziś do internetu trafiło zdjęcie przedstawiające nowe M3 G80 w pełnej okazałości od przodu. Oba egzemplarze zostały uchwycone w fabryce w Monachium i nie posiadają nawet grama kamuflażu.

Zdjęcie pojawiło się na profilu Wilco Blok na Instagramie i bardzo szybko z niego zniknęło, co sugeruje, że patrzymy na prawdziwe BMW M3 G80. Z przodu samochód ostatecznie nie otrzymał ogromnych nerek, które były widoczne na przyłapanych zakamuflowanych prototypach, dzięki czemu wielu z nas może odetchnąć z ulgą.

2020 BMW M3 (G80) – zdjęcia z fabryki

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Na poprzednim wycieku mieliśmy okazję zobaczyć drugi egzemplarz nowego M3 G80, który został pomalowany w kolorze Toronto Red. Posiadał on specjalne wykończenie dyfuzora pod kolor nadwozia, czarne wykończenie zderzaka, czarne nakładki na progi oraz spoiler z włókna węglowego, co sugeruje, że mogła być to topowa odmiana M3 Competition.

Dotychczas mówiło się, że nowe BMW M3 oraz BMW M4 mają zadebiutować w połowie 2020 roku i trafić do klientów jeszcze przed końcem przyszłego roku lub na początku 2021 roku. Mając na uwadze, że z fabryki zjechały nowe prototypy (lub końcowe egzemplarze przedprodukcyjne), można śmiało założyć, że premiera odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie już w marcu przyszłego roku.

480-konne 3-litrowe R6 z BMW X3 M

Sercem M3 oraz M4 będzie 3-litrowa jednostka R6, taka sama jaką możemy zobaczyć w nowym X3 M. Jej moc w standardowych wersjach wynosić będzie 480 koni mechanicznych, a w przypadku edycji Competition podniesiona zostanie do 509 KM. Napęd tym razem ma być przekazywany na wszystkie koła poprzez skrzynię automatyczną z możliwością odłączenia przedniej osi.

Pojawiły się nieoficjalne informacje, że niedługo po premierze standardowej wersji, do oferty dołączy również specjalna wersja M3, która będzie oferować manualną skrzynię biegów oraz napęd wyłącznie na tylną oś. Z uwagi na ograniczenia przekładni, moc silnika zostanie zmniejszona do 460 koni mechanicznych.

Dzięki Michał za informację!

2020 BMW M3 – zdjęcia szpiegowskie

Grudzień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Maj 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Luty 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Wilco Blok

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz