Zdjęcia szpiegowskie

Porsche 911 992 też będzie miało Targę – pierwsze zdjęcia szpiegowskie

Szpiegom udało się przyłapać na testach nowe 911 w wersji Targa.

Szpiegom udało się przyłapać na testach nowe 911 w wersji Targa.

Porsche intensywnie pracuje nad jak najszybszym powiększeniu gamy modeli nowej generacji 911 oznaczonej kodem 992. Po debiucie wersji bazowej, „eSki„, a także ich odmian bez dachu, do gamy wkrótce dołączą następne warianty.

Od kilku miesięcy możemy śledzić testy topowego Turbo oraz zakamuflowane egzemplarze hardcorowego GT3, a teraz mamy dla was pierwsze zdjęcia najbardziej specyficznej odmiany, czyli wariantu Targa.

Targa to wyjątkowa odmiana nadwozia modeli 911, w której ogromna tylna szyba oraz słupek B zawsze pozostają na swoim miejscu, a składa się jedynie element dachu, który jest nad głowami pasażerów przedniego rzędu. Samochód wciąż posiada tylne siedzenia, a dach składa się elektrycznie poprzez efektowne podniesienie tylnej szyby, pokrywy silnika oraz częściowo otwierając słupek B.

W nowej generacji również ta odmiana będzie dostępna i niezbyt będzie się różniła od poprzedniej. Wygląd i mechanizm wydaje się być dokładnie taki sam jak dotychczas. Sama odmiana Targa nie wprowadza również jakichkolwiek zmian w pozostałych elementach nadwozia i będzie dostępna w wersjach Carrara, S oraz GTS.

Premiera nowej Targi nie jest jeszcze znana, jednak powinna pojawić się podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles w listopadzie lub na początku 2020 roku na zamkniętym wydarzeniu.

2020 Porsche 911 Targa – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz