Nowy Hyundai Tucson na wizualizacjach

Nowa generacja pojazdu wyglądać będzie mniej więcej tak. Udana rewolucja?

Nowa generacja pojazdu wyglądać będzie mniej więcej tak. Udana rewolucja?

Na początku tego miesiąca po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia szpiegowskie przedstawiające nową generację Hyundaia Tucson. Pomimo tego, że nadwozie auta testowego pokryte jest grubą siatką maskującą, to już na pierwszy rzut oka widać, że nowa generacja maszyny znacznie odbiegać będzie wyglądem od aktualnego wydania pojazdu.

Dzięki temu faktowi, auto zbudowało wokoło siebie dużo szumu. Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś postanowi stworzyć wizualizację w oparciu o wykonane fotografie szpiegowskie. Poniżej prezentujemy wam grafiki, jakimi pochwalił się portal Kolesa.ru.

2021 Hyundai Tucson – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

W oczy naturalnie najbardziej rzuca się duży przedni grill, od którego odstają prawie miniaturowe, podłużne światła LED. Poniżej umieszczony został drugi zestaw reflektorów. Słupek B oraz C zostały zakamuflowane przez czarny plastik, przez co boczne szyby zdają się stwarzać jedność. Z tyłu, zgodnie z najnowszymi trendami widzimy złączone na środku klapy bagażnika tylne światła. Pojazd z wizualizacji otrzymał spory, odstający od dachu spojler, oraz dwie potężne końcówki układu wydechowego.

Chociaż w tym momencie omawiamy jedynie wygląd zewnętrzny to pamiętajmy, że w parze z całkowicie zmienionym nadwoziem zobaczymy również rewolucyjny kokpit. Tam spodziewać się mamy nowoczesności i dużej ilości dotykowych ekranów. Maszyna oferować będzie ponadto najnowsze systemy bezpieczeństwa i wytrzymałość konstrukcji godną pięciu gwiazdek NCAP. Na ten moment nie wiemy nic o potencjalnych jednostkach napędowych jakie trafią pod maskę samochodu.

Premiera nowej generacji Hyundaia Tucson będzie miała miejsce w przyszłym roku.

2021 Hyundai Tucson – ostatnie zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Kolesa.ru

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz