Nowe zdjęcie M3 ukazuje ogromne nerki wersji produkcyjnej?

Wszystko wskazuje na to, że poprzednie zdjęcie niebieskiego M3 to jednak fotomontaż.

Wszystko wskazuje na to, że poprzednie zdjęcie niebieskiego M3 to jednak fotomontaż.

O nadchodzącym BMW M3 G80 jest ostatnio niesamowicie głośno. Dwa dni temu do sieci trafiło zdjęcie tylnego pasa prosto z fabryki w Monachium, a już dziś rano pisaliśmy o zdjęciu, które rzekomo przedstawiało nowy model od przodu. Ku uciesze wszystkich, nowe zdjęcie ukazywało M3 ze zwykłymi nerkami, a nie wielkimi skrzelami z Conceptu 4.

Wygląda na to, że zdjęcie niebieskiego egzemplarza to fotomontaż wersji M340i ze znaczkiem M3 i kilkoma mniejszymi zmianami. Możemy dojrzeć na nim nieco mniejsze nadkola względem czerwonego egzemplarza oraz inne progi (jednak te mogą nie występować z uwagi na brak pakietu Competition).

Mamy dla Was nowe zdjęcie z fabryki, które nie pozostawia złudzeń – M3 G80 otrzyma zupełnie nowy design względem Serii 3 i przedni pas zostanie całkowicie odmieniony.

2020 BMW M3 (G80) – zdjęcia z fabryki

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Szare M3 (lub M4) posiada ogromne nerki zajmujące całą wysokość przedniego pasa, które są niemalże identyczne jak w Concept 4 zaprezentowanym we Frankfurcie w zeszłym miesiącu. Prezentowany model z pewnością jest BMW M, gdyż w rogu atrapy chłodnicy widać znaczek „M”. Kolejnym faktem przemawiającym na to, że jest to sportowe BMW, to silnik. Widzimy w nim jednostkę spalinową, a w komorze silnika znajduje się specjalne usztywnienie przednie osi, jak na M3 przystało.

Na pierwszym wycieku sprzed kilku dni mieliśmy okazję zobaczyć czerwony egzemplarz nowego M3 G80. Posiadał on specjalne wykończenie dyfuzora pod kolor nadwozia, czarne wykończenie zderzaka, czarne nakładki na progi oraz spoiler z włókna węglowego, co sugeruje, że mogła być to topowa odmiana M3 Competition.

Dotychczas mówiło się, że nowe BMW M3 oraz BMW M4 mają zadebiutować w połowie 2020 roku i trafić do klientów jeszcze przed końcem przyszłego roku lub na początku 2021 roku. Mając na uwadze, że z fabryki zjechały nowe prototypy (lub końcowe egzemplarze przedprodukcyjne), można śmiało założyć, że premiera odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Genewie już w marcu przyszłego roku.

2020 BMW M3 – wizualizacje

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Sercem M3 oraz M4 będzie 3-litrowa jednostka R6, taka sama jaką możemy zobaczyć w nowym X3 M. Jej moc w standardowych wersjach wynosić będzie 480 koni mechanicznych, a w przypadku edycji Competition podniesiona zostanie do 509 KM. Napęd tym razem ma być przekazywany na wszystkie koła poprzez skrzynię automatyczną z możliwością odłączenia przedniej osi.

Pojawiły się nieoficjalne informacje, że niedługo po premierze standardowej wersji, do oferty dołączy również specjalna wersja M3, która będzie oferować manualną skrzynię biegów oraz napęd wyłącznie na tylną oś. Z uwagi na ograniczenia przekładni, moc silnika zostanie zmniejszona do 460 koni mechanicznych.

2020 BMW M3 – zdjęcia szpiegowskie

Grudzień 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Maj 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Luty 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: bimmerpost

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz