BMW X7 Lumma Design – rodem z NFS

Body kit dla osób, które zdecydowanie lubią rzucać się w oczy.

Body kit dla osób, które zdecydowanie lubią rzucać się w oczy.

Wśród petrolheadów trudno jest znaleźć osobę, która nigdy nie grałaby w szalenie popularna serię wyścigową Need For Speed. Jednym z najważniejszych aspektów w grze są modyfikacje i tuning naszego wirtualnego auta. Pod tym względem szkoły są dwie – albo pozostawiamy nasz pojazd praktycznie niezmieniony pod względem wizualnym, albo przerabiamy go tak, że ciężko na pierwszy rzut oka poznać jak pojazd pierwotnie wyglądał.

Lumma Design – niemiecka firma tuningowa znana z wielu projektów body-kitów do SUV-ów i crossoverów przygotowała ofertę dla konserwatywnych osób z drugiej grupy. Ich BMW X7 otrzymało wygląd, z którym spokojnie mogłoby należeć do jednego z wysoko postawionych przeciwników, jakich spotkać możemy na wirtualnych ulicach w NFS.

Body kit przeznaczony jest dla BMW X7 w wersji M50i. Pojazd posiada zmieniony przedni zderzak, który ma niezliczoną ilość ostrych linii i przetłoczeń. Ponadto w oczy rzuca się duża ilość wlotów powietrza oraz maska wykonana z włókna węglowego. Z tyłu króluje spojler umieszczony na końcu dachu, dyfuzor oraz cztery końcówki układu wydechowego. Dla kontrastu z ciemnym niebieskim bądź białym kolorem, na karoserii umieszczone zostały czerwone akcenty. Maszyna osadzona została na 23-calowych aluminiowych, ciemnych felgach zaprojektowanych specjalnie przez Lumma Design.

Firma tuningowa nie opublikowała zdjęć wnętrza pojazdu, ponieważ nie chce narzucać żadnych sztywnych wzorów. Lumma Design gotowe jest całkowicie podporządkować się swoim klientom i stworzyć dla nich wnętrza jakie tylko sobie wymarzą. Mogą to być kokpity stawiające bezpośrednio na sportowy charakter, bądź małe pałace w środku samochodu, gdzie umieszczone zostaną najróżniejsze luksusowe materiały.

źródło: Lumma Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz