Moto Filmy

Nowy Hyundai Tucson nagrany podczas testów

Widzieliśmy już zdjęcia szpiegowskie auta, tym razem pojazd udało się nagrać.

Widzieliśmy już zdjęcia szpiegowskie auta, tym razem pojazd udało się nagrać.

Nowego Hyundaia Tucson mieliśmy przyjemność już wam zaprezentować po tym jak w internecie pojawiły się zdjęcia szpiegowskie samochodu. Auto zaskakuje swoich nowoczesnym designem, którym odbiega w znacznym stopniu od dostępnej aktualnie na rynku generacji maszyny. Teraz możemy jeszcze lepiej przyjrzeć się wyglądowi pojazdu, z uwagi na to, że ten udało się nie sfotografować, a nagrać.

Niestety oba egzemplarze pojazdu dalej mają na sobie duża ilość siatki kamuflażowej, czym znaczni utrudniają dokładnie poznanie nadwozia. Jak możecie jednak zobaczyć na jednych z pierwszych ujęć, kierowca dobrze się bawi za kierownicą i cieszy z zainteresowania samochodem.

Nowy Hyundai Tucson nagrany podczas testów

Otwórz video

Przedni pas pojazdu przypomina w pewnym stopniu Mercedesa EQC. Linia świateł oraz kształt przedniej kratki wydają się być prawie identyczne. Gabaryty auta w stosunku do poprzednika zostaną niezmienione. Niestety al tył pojazdu zasłonięty jest grubą, czarną tkaniną, pod którą umieszczone zostały dodatkowe panele zniekształcające jego linie, przez to nie możemy nic powiedzieć o wyglądzie tej części auta.

Oczywiście w parze z całkowicie zmienionym nadwoziem zobaczymy również rewolucyjny kokpit. Tam spodziewać się mamy nowoczesności i dużej ilości dotykowych ekranów. Maszyna oferować będzie ponadto najnowsze systemy bezpieczeństwa i wytrzymałość konstrukcji godną pięciu gwiazdek NCAP.

2021 Hyundai Tuscon – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz