Nowy Hyundai Tucson otrzyma rewolucyjny design

SUV ma zaskoczyć klientów zupełnie nowym wyglądem i nowoczesnością.

SUV ma zaskoczyć klientów zupełnie nowym wyglądem i nowoczesnością.

Nie tak dawno do sieci trafiły pierwsze zdjęcia szpiegowskie prezentujące nowego Hyundaia Tucson. Pomimo ciężkiego kamuflażu, widać, że nowa, testowana właśnie generacja auta pod względem wyglądu znacznie odbiega od swojego poprzednika.

Patrząc na wykonane fotografie można odnieść wrażenie, że przedni pas pojazdu przypomina w pewnym stopniu Mercedesa EQC. Linia świateł oraz kształt przedniej kratki wydają się być prawie identyczne, z tą różnicą, że Hyundai posiada grill z prawdziwego zdarzenia, a nie stałą zasłonę z pleksii jak niemiecki elektryk. Gabaryty auta w stosunku do poprzednika zostaną niezmienione. Niestety ale sfotografowany egzemplarz ma cały tył zasłonięty grubą, czarną tkaniną, pod którą umieszczone zostały dodatkowe panele zniekształcające jego linie, przez to nie możemy nic powiedzieć o wyglądzie tej części auta.

Portal Which Car miał okazję porozmawiać z kierownikiem ds. planowania produktów w Hyundaiu – Andrewem Tuatahi, który powiedział, że nowy Tucson ma być „bardzo interesująco wizualnie”. Nieco wcześniej wiceprezes Hyundai Design Center – Sangyupa Lee stwierdził, że design auta wystraszy ludzi.

Oczywiście w parze z całkowicie zmienionym nadwoziem zobaczymy również rewolucyjny kokpit. Tam spodziewać się mamy nowoczesności i dużej ilości dotykowych ekranów. Maszyna oferować będzie ponadto najnowsze systemy bezpieczeństwa i wytrzymałość konstrukcji godną pięciu gwiazdek NCAP.

2021 Hyundai Tuscon – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1, Which Car

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz