Nowa generacja Mercedesa Klasy C dostępna będzie w wersji All-Terrain

Brzmi jak idealna limuzyna dla zamożnego fanatyka wędkarstwa.

Brzmi jak idealna limuzyna dla zamożnego fanatyka wędkarstwa.

Nowa generacja Mercedesa-Benz Klasy C zadebiutuje z pewnością w przyszłym roku. Oprócz oczywistych aspektów takich jak nowy wygląd, zmodernizowane jednostki napędowe oraz jeszcze nowocześniejszych technologii zobaczyć mamy również specjalną wersję pojazdu All-Terrain.

Jak sama nazwa wskazuje, nowa Klasa C w tej edycji zostanie w pewnym stopniu uterenowiona i przeznaczona będzie do jazdy nie tylko po gładkim asfalcie. Według informacji do jakich dotarł portal Autocar pojazd otrzyma zwiększony prześwit, plastikowe osłony umieszczone w dolnej części nadwozia, dodatkową osłonę silnika oraz zmienione zderzaki.

Pod maskę auta w tej wersji nie trafią żadne dedykowane silniki. Oferta jednostek napędowych zostanie jednak naturalnie zmodernizowana i cechować się będzie mniejszym zużyciem paliwa oraz mniejszą emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Dostępny będzie szeroki wachlarz silników do wyboru zaczynając od czterocylindrowych diesli z systemem miękkiej hybrydy, kończąc na 4-litrowym V8 od AMG.

Po nowej generacji Klasy C spodziewać się powinniśmy również zaawansowanych technologi, które pozwolą, aby pojazd częściowo poruszał się samodzielnie. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać do oficjalnej premiery.

2021 Mercedes-Benz Klasa C – zdjęcia szpiegowskie

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Carscoops, Autocar

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz