Supersamochody

Oto off-roadowe Lamborghini Gallardo przygotowane na zagładę zombie

Był Urus, był Huracan. Oto trzecie off-roadowe Lamborghini.

Był Urus, był Huracan Sterrato. Oto trzecie off-roadowe Lamborghini.

Samochody Lamborghini nikomu nie kojarzą się z jazdą w terenie. Mało kto jest na tyle szalony, aby zjechać Huracanem, czy Aventadorem na boczną, nieutwardzoną drogę, a co dopiero piach, czy jazda po lesie.

Lamborghini Urus to nieco inny model, gdyż wielki SUV nadaje się do jazdy w terenie. Od jakiegoś czasu podczas zakupu można się nawet zdecydować na specjalny pakiet Off-Road. Wielu jednak nie uznaje tego modelu za prawdziwy samochód Lamborghini.

Jest jeszcze Huracan Sterrato, czyli koncepcyjny model wyprodukowany przez Lamborghini. To wyjątkowa, off-roadowa interpretacja małego włoskiego sportowego samochodu, który wyposażony został w specjalne osłony podwozia, nakładki na nadkola oraz specjalne, dachowe oświetlenie. Auto zostało tak ciepło przyjęte, że trafi do produkcji.

Zobacz też: 8 supersamochodów jako rajdówki

Dziś na tapecie mamy dawny model marki – Gallardo. Jeden z właścicieli tego kanciatego samochodu postanowił go nieco zmodyfikować. Dachowe orurowanie z lampą LED, nakładki na nadkola, podniesione zawieszenie, koło zapasowe na pokrywie silnika oraz dodatkowe lampy w zderzaku powodują, że szare Gallardo wygląda niczym samochód przygotowany na apokalipsę zombie.

Dokładna lista modyfikacji nie została wprost wypisane, jednak można będzie o nie zapytać twórce podczas zakupu. Prezentowane Gallardo jest na sprzedaż za 115 tysięcy euro, pochodzi z 2004 roku i ma przejechane 43.600 kilometrów.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Classic Youngtimers

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz