Czy to zakamuflowany 500-konny Jeep Gladiator?

Czyżby plotki o Jeepie Gladiatorze z potężną jednostką pod maską okazały się prawdziwe?

Czyżby plotki o Jeepie Gladiatorze z potężną jednostką pod maską okazały się prawdziwe?

Na pierwszy rzut oka szpiedzy motoryzacyjni przyłapali kolejny zakamuflowany samochód, który przechodzi swoje testy w terenie. To co odróżnia jednak tego Jeepa Gladiatora od pozostałych samochodów ubranych w siatkę kamuflażową jest to, że jego maska jak i przedni zderzak zostały okryte grubszą, wyraźnie odznaczającą się tkaniną. Sugerować to może, że amerykańska marka testuje właśnie nową jednostkę napędową dla auta.

Powinniśmy się spodziewać, że pod ciemna warstwą materiału znajduje się nowa maska oraz przedni zderzak auta. Dodatkowo szpiedzy motoryzacyjni zwrócili uwagę, że sfotografowany egzemplarz posiada niespotkane dotąd koła dla modelu.

Przypomnieć musimy, że Jeep oficjalnie powiedział, że w ofercie Gladiatora na pewno nie zobaczymy jednostki V8. Możliwy jest potężny jednak 6-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem, który zapewniałby około 500 koni mechanicznych.

Na ten moment mamy jedynie swoje domysły oraz kilka zdjęć szpiegowskich. Jeżeli Jeep Gladiator z potężną jednostką napędową rzeczywiście jest testowany, to z czasem otrzymamy o nim oficjalnie informacje.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz