BMW Concept 4 jako kabriolet

Bez stałego dachu wygląda jakoś tak lepiej...

Bez stałego dachu wygląda jakoś tak lepiej…

Dłuższy już czas temu śmialiśmy się z dużych nerek jakie BMW wprowadziło do odświeżonej Serii 7. Powstała duża ilość memów, wiele razy się pośmialiśmy i temat ucichł. Nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy na co naprawdę stać bawarską markę. BMW Concept 4 swoimi ogromnymi nerkami zszokowało każdą osobę obecną na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, a na reakcję internetu długo nie trzeba było czekać. Wrzawa rozpoczęła się na nowo.

Jeżeli zasłonimy jednak oczywisty element auta, nowy koncept BMW prezentuje się całkiem nieźle. Udowodnił to Bartosz Kaźmierczak, który przygotował wizualizację samochodu z nerkami pochodzącymi od BMW Serii 8. Sposobów na uratowanie wizerunku pojazdu jest oczywiście więcej.

Nasz niezawodny X-Tomi Design przygotował grafikę na której zobaczyć możemy Concept 4 w wersji z otwartym dachem. Według nas brak stałego dachu skutecznie odciąga wzrok od przedniego pasa maszyny, co naturalnie wychodzi jej na plus.

Niestety wszystko wskazuje na to, że BMW w nowej Serii 3 oraz nowej Serii 4 umieści sporej wielkości nerki, podobne jak w modelu koncepcyjnym. Zdradzają to zdjęcia szpiegowskie nowego BMW M3.

2019 BMW Concept 4 – zdjęcia z IAA 2019

zdjęcia: Michał Śniadek

źródło: X-Tomi Design

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz