Tak prezentuje się Hyundai i10 N Line

Oto jedna z nowości jakie koreański producent przywiózł ze sobą do Frankfurtu.

Oto jedna z nowości jakie koreański producent przywiózł ze sobą do Frankfurtu.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję po raz pierwszy zapoznać się z nową, trzecią już generacją Hyundaia i10. Koreański producent samochodów postanowił nie czekać długo z pokazaniem topowej wersji auta N Line i zrobił to już teraz, podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Pojazd otrzymał zmieniony przedni zderzak, który nabrał teraz agresywniejszych kształtów. Inny jest również grill, w który wbudowane zostały potrójne światła LED do jazdy w dzień. Dopełnieniem wyglądu są specjalne, 16-calowe felgi ze stopu aluminium oraz kilka emblematów „N Line”. Hyundai przewidział dla auta sześć różnych opcji lakieru, ponadto samochód dostępny będzie również w dwutonowym malowaniu z kontrastującym dachem.

W środku umieszczona została sportowa kierownica ozdobiona logo „N” i obszyta czerwoną nicią. Podobny zabieg wizualny przeprowadzany został na gałce skrzyni biegów. Innymi widocznymi zmianami są chromowane nakładki pedałów oraz czerwone pierścienie otaczające kratki nawiewów.

Pod maską maszyny znajdziemy wolnossący, czterocylindrowy silnik o pojemności 1,2-litra, który zapewnia moc 83 koni mechanicznych i 118 Nm. W ofercie dostępna jest również mocniejsza jednostka o pojemności 1-litra z trzema cylindrami, jednak z dołączoną turbiną. Zapewni ona 100 koni mechanicznych oraz 172 Nm.

Auto dostępne będzie do kupienia w Europie od przyszłego lata.

źródło: Hyundai

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz