SUV inspirowany Fordem Mustangiem na nowym renderze

Nagle pomysł stworzenia Mustanga SUV zaczął mieć sens.

Nagle pomysł stworzenia Mustanga SUV zaczął mieć sens.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia szpiegowskie nadchodzącego elektrycznego SUV-a od Forda, który swoim wyglądem będzie w znaczącym stopniu inspirowany Mustangiem. Samochód posiadał bardzo mocny kamuflaż, przez co nie byliśmy w stanie ujrzeć kształtu nadwozia.

Względem poprzedniej świetnej wizualizacji nadchodzącego SUV-a, Luca Serafini obrał nieco inną strategię. Samochód posiada nadwozie typu „SUV Coupe” z mocno opadającą linią dachu i dodatkowym spoilerem. Auta jest bardzo nisko zawieszone, a wysunięte felgi dają poczucie sportowych ambicji modelu. Z przodu pojawiły się znane reflektory oraz atrapa chłodnicy, która wraz z dolnym wlotem powietrza tworzy spójną całość z chromowaną obwódką.

Całościowo, najnowsza wizualizacja Luca Serafini to w moim odczucia najlepszy render nowego SUV-a od Forda. Wygląda on nieprawdopodobnie dobrze i nareszcie pojawiła się nadzieja, że samochód ten będzie miał jakikolwiek sens w gamie.

Ford Mach-E (nazwa niepotwierdzona) ma zadebiutować w 2020 roku. Koncepcyjna wersja powinna zadebiutować pod koniec bieżącego roku i dać nam pogląd jakie modelu powinniśmy się spodziewać. Według nieoficjalnych informacji samochód ma być całkowicie elektryczny i być oferowany z dwoma pakietami baterii, z których droższa wersja zapewniać ma zasięg na około 500 kilometrów na jednym ładowaniu. Osiągi, dostępne wyposażenie oraz ceny nie są aktualnie znane.

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz