Supersamochody

Lamborghini zapowiada nowy, tajemniczy pojazd

Czy to długo wyczekiwane hybrydowe Lamborghini?

Czy to długo wyczekiwane hybrydowe Lamborghini?

Pod koniec zeszłego tygodnia Lamborghini zaprezentowało nowe, specjalne edycje modelu Aventador i Huracan, marka nie zamierza jednak spowalniać tępa z prezentacjami swoich nowości. Na profilu firmy na Instagramie pojawiła się właśnie zapowiedź nowego, tajemniczego pojazdu, który publicznie zaprezentowany zostanie podczas trwania targów motoryzacyjnych Frankfurt Motor Show 2019.

Na udostępnionym zdjęciu widzimy sylwetkę pojazdu oraz światła, które bardzo przypominają jeden z najpopularniejszych samochodów koncepcyjnych marki – Lamborghini Terzo Millennio. Tym samym spodziewać możemy się, ze niedługo zobaczymy pierwszy hipersamochód Lamborghini o napędzie hybrydowym. Przemawia za tym to, że auto pokazane zostało już pewnemu gronu najbardziej zaufanych klientów i podobno w dużym stopniu przypominało dobrze przyjęty koncept.

Nie musimy chyba dodawać, że maszyna wyglądać będzie niczym samochód z filmów sci-fi. Zapewnia o tym dodatkowo marka w podpisie pod zdjęciem – „Nadchodzi coś nowego. Nie możesz się doczekać, żeby to zobaczyć? Po prostu otwórz swoje oczy na przyszłość.”

Powstanie pierwszego, hybrydowego samochodu włoskiej marki w pewnym stopniu zapowiadać prawdopodobnie będzie następcę Lamborghini Aventador, który według dostępnych informacji również bazować ma na hybrydowym układzie napędowym. Auto dostępne jest an rynku od 2011 roku i nadszedł czas, aby odeszło na emeryturę. Wiemy jednak, że nie stanie się to szybciej niż za 5 lat.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz