Zdjęcia szpiegowskie

Ford Mach-E na pierwszych zdjęciach szpiegowskich

Elektryczny crossover inspirowany Mustangiem po raz pierwszy wyjechał na publiczne drogi, niestety w bardzo ciężkim kamuflażu.

Elektryczny crossover inspirowany Mustangiem po raz pierwszy wyjechał na publiczne drogi, niestety w bardzo ciężkim kamuflażu.

Jeżeli nie wiecie jeszcze czym jest Ford Mach-E to powtarzamy, że jest to elektryczny crossover, którego wygląd inspirowany ma być Fordem Mustangiem. W maju dotarła do nas nieoficjalna wiadomość, według której do końca roku zobaczyć mamy samochód koncepcyjny zapowiadający pojazd. Koncept, to jednak nie ostateczna forma samochodu, jeżeli chcecie zobaczyć jak rzeczywiście prezentować się będzie auto, zapraszamy do przyjrzenia się tym zdjęciom szpiegowskim.

Co prawda jest to zaproszenie nieco nad wyrost, jednak nie z naszej winy – Ford wypuścił na publiczne ulice samochód w produkcyjnej formie, jednak pokryty został on bardzo ciężką siatką kamuflażową oraz dodatkowo panelami zakrywającymi rzeczywiste kształty nadwozia. Spostrzegawczy zobaczą jednak przez częściowo prześwitujący materiał, że sylwetka pojazdu najbardziej przypominać będzie coś na zasadzie crossovera-coupe.

Z tyłu widać światła ciągnące się po całej szerokości klapy bagażnika, jednak prawdopodobnie jest to specjalnie zastosowana zmyłka. Z przodu zobaczyć możemy reflektory LED oraz wystająca część przedniego zderzaka, prawie identyczną jak w aktualnym Fordzie Mustangu.

Wiemy, że auto oferowane ma być z dwoma pakietami baterii, z których droższa wersja zapewniać ma zasięg na około 500 kilometrów drogi na jednym ładowaniu. Osiągi samochodu, dostępne wyposażenie oraz ceny maszyny nie są aktualnie znane, jednak te zbliżone mają być do Tesla Model Y, która zadebiutuje w przyszłym roku, z uwagi na to, że maszyny mają być swoimi bezpośrednimi konkurentami.

Więcej informacji na temat Forda Mach-E dowiemy się z pewnością w przeciągu kilku najbliższych miesięcy, wraz z prezentacją auta koncepcyjnego.

źrodło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz