Hyundai i10 wygląda zaskakująco dobrze na oficjalnym szkicu

Hyundai oficjalnie zapowiedział nową generacją swojego najmniejszego modelu.

Hyundai oficjalnie zapowiedział nową generacją swojego najmniejszego modelu.

Już za kilka tygodni będziemy mieli okazję zobaczyć najnowsze wcielenie Hyundaia i10. Mały hatchback zostanie zaprezentowany na początku września podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie i zapowiada się wiele zmian w stylistyce.

Miejski samochodzik otrzyma zupełnie nowy język projektowy. Jak widzimy na pierwszym szkicu, auto ma zostać wypełnione agresywnymi liniami, wyraźnymi przetłoczeniami, które mają zostać wkomponowane w ogromną atrapę chłodnicy z nietypową fakturą oraz w okrągłe światła do jazdy dziennej.

Oczywiście wersja produkcyjna będzie nieco mniej szalona w tym z pewnością nie będzie miała tak ogromnych nadkoli, jednak mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawy stylistycznie samochód miejski.

Niewiele szczegółów na temat nowej generacji jest znanych. Wiemy, że na pokładzie znajdziemy obsługę Android Auto oraz Apple CarPlay, ładowarkę indukcyjną dla smartfonów oraz wiele systemów bezpieczeństwa w tym Lane Assist, system wykrywania zmęczenia kierowcy oraz radar ostrzegający przed kolizją z samochodem lub pieszym.

2020 Hyundai i10 – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz