Zdjęcia szpiegowskie

Nowy Mercedes Klasy C przyłapany na publicznych drogach

Szpiedzy motoryzacyjny nagrali aż trzy egzemplarze, które poruszały się po publicznych drogach w siatce kamuflażowej.

Szpiedzy motoryzacyjny nagrali aż trzy egzemplarze, które poruszały się po publicznych drogach w siatce kamuflażowej.

Mercedes-Benz bardzo prężnie pracuje nad tym, aby jego oferta była stale aktualizowana. Wiemy, że marka szykuje facelifting klasy E, a ponadto w przyszłym roku zobaczymy nową generację Klasy S. Nie będzie to jednak jedyna nowość na 2020 rok, ponieważ zobaczymy również z pewnością nowego Mercedesa Klasy C, trzy egzemplarze auta zostały niedawno przyłapane przez szpiegów motoryzacyjnych podczas zakamuflowanych testów.

Chociaż pojazdy na nagraniu są bardzo dobrze widoczne, to niestety Mercedes-Benz bardzo szczelnie pokrył je siatką kamuflażową, przez co ciężko jest nam dojrzeć konkretne, charakterystyczne elementy nadwozia. Sytuacji nie poprawia to, że maszyny obudowane zostały dodatkowo specjalnymi panelami, które zakrywają ich rzeczywistą sylwetkę. Jedną rzeczą, która dosyć mocno zwraca uwagę jest odsłonięty radar na przednim zderzaku, jego obecność jednak nie budzi żadnego zaskoczenia.

Nowy Mercedes Klasy C przyłapany na publicznych drogach

Jak na ten czas nasza wiedza na temat nowej klasy C jest bardzo ograniczona. Auto przygotowywane jest jako konkurent dla BMW Serii 3, pewne jest również to, że zobaczymy odpowiednik AMG, który walczyć będzie o klientów nadchodzącego BMW M3. Spodziewać się możemy zobaczyć w ofercie hybrydowy układ napędowy typu plug-in oraz szereg najnowszych technologii niemieckiej marki. Nowa klasa C będzie większa od aktualnie dostępnej generacji, ponieważ samochód po raz pierwszy oparty został na płycie podłogowej MRA2.

Premiera samochodu będzie miała miejsce w przyszłym roku, jednak auto rozpisane będzie rocznikowo na 2021 rok. Debiutu spodziewać powinniśmy się konkretnie podczas wydarzenia Paris Motor Show. Do tego momentu pozostało bardzo dużo czasu i widocznie Mercedes nie jest gotów pokazać nawet kawałka swojego nowego dziecka.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz