Kobieta przewoziła basen z dziećmi w środku na dachu swojego auta

Stany Zjednoczone to zupełnie inny stan umysłu.

Stany Zjednoczone to zupełnie inny stan umysłu.

Na publicznych drogach codziennie spotkać możemy się z sytuacją, która sprawi, że będziemy chcieli zatrzymać nasz samochód i zastanowić się jak coś takiego w ogóle jest możliwe. Takie zdarzenie jak to, to jednak już zupełnie inny poziom.

Departament policji Stanów Zjednoczonych w Dixon, zatrzymał kobietę jadącą swoim Audi Q5, na dachu którego umieszczony był dmuchany basen z dwójką dzieci w środku. Przepytana przez policjantów Jennifer Janus Yeager powiedziała, że była u swojej koleżanki nadmuchać basen, a następnie chciała przetransportować go do swojego domu. Z powodu braku jakichkolwiek środków do unieruchomienia go na pojeździe, postanowiła wsadzić do środka swoją dwójkę dzieci, aby ciężarem przygniatały basen do dachu maszyny.

Nie był to pierwszy przypadek zatrzymania kobiety z takiego powodu, dwa lata wcześniej została aresztowana za identyczne wykroczenie, kiedy to przewoziła basen ze swoim 9-letnim synem na dachu minivana. Ponadto ma przed sobą długą listę zarzutów, na której znaleźć można dwa zarzuty zagrożenia zdrowia lub życia dziecka oraz dwa zarzuty lekkomyślnego postępowania.

Również i w przypadku ostatniego zatrzymania Jennifer została aresztowana, jednak wyszła niedługo z powodu wpłacenia kaucji. Miejmy nadzieję, że po odzyskaniu wolności nie wróciła do swojego samochodu, aby kontynuować transport basenu.

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz