Moto Filmy

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci – pierwszy trailer nowej animacji od Netflixa

Szybcy i Wściekli powracają w zupełnie w nowej odsłonie. Na platformę Netflix wkrótce trafi animowana seria zatytułowana "Wyścigowi Agenci". W sieci właśnie zadebiutował pierwszy trailer produkcji.

Szybcy i Wściekli powracają w zupełnie w nowej odsłonie. Na platformę Netflix wkrótce trafi animowana seria zatytułowana „Wyścigowi Agenci”. W sieci właśnie zadebiutował pierwszy trailer produkcji.

Szybcy i Wściekli to nieustannie ogromnie popularna seria filmów, która od samego początku łączyła kulturę modyfikowanych samochodów i ulicznych wyścigów z walką z przestępczością. Od 2001 roku wiele się zmieniło, a fabuła serii poszła w dość dziwnym kierunku, jednak wraz z każdym kolejnym filmem Universal oraz Dream Works zarabiają więcej pieniędzy.

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć 8 filmów pełnometrażowych, 2 filmy krótkometrażowe, a 2 sierpnia na ekrany kin trafi pierwszy spin-off zatytułowany „Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw„. Jeszcze w tym roku ma się pojawić seria animowana na platformie Netflix, która właśnie doczekała się oficjalnej nazwy oraz pierwszego trailera.

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci skupi się wokół nastoletniego Tony Toretto, młodszego kuzyna protagonisty głównej serii filmów – Dominika Toretto. Wraz ze swoimi przyjaciółmi został zatrudniony przez agentów rządowych, aby przeniknąć do elitarnej ligi wyścigowej. Ale jest to tylko początek syndykatu kryminalnego.

Za nową produkcję Netflixa odpowiada Tim Hedrick, Bret Haaland, Vin Diesel oraz Chris Morgan. Premiera ma się odbyć jeszcze w 2019 roku, jednak nie ujawniono dokładnej daty.

Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci – pierwszy trailer nowej animacji od Netflixa


Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz