Zdjęcia szpiegowskie

Carscoops opublikowało pierwsze zdjęcia wnętrza nowej Corvette C8!

Mamy dla was aż 6 zdjęć zupełnie niezakamuflowanego egzemplarza Corvette C8.

Mamy dla was aż 6 zdjęć zupełnie niezakamuflowanego egzemplarza Corvette C8.

Corvette to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, które należą do General Motors. Mimo świetnego designu, niesamowitych osiągów oraz bogatej historii, aktualna generacja C7 nie odzwierciedla tego wszystkiego, gdy wsiadamy do środka.

To ma ulec zmianie i jak widzimy na zdjęciach opublikowanych przez Carscoops, wnętrze nowej generacji Corvette to zupełnie inna bajka. Design został zupełnie odmieniony i teraz bardzo nowoczesny, a także wykorzystano znacznie lepsze materiały, jak czytamy z wypowiedzi ich informatora.

Kierowca otrzyma teraz 2-ramienną kierownicą obszytą skóra ze sporą liczbą przycisków wielofunkcyjnych oraz chromowanym wykończeniem, a za nią ekran zamiast tradycyjnych zegarów. Tuż obok znajdzie się dotykowy ekran systemu inforozrywki z tradycyjnym regularorem głośności. Cały system będzie obsługiwany za pomocą joysticka w tunelu środkowym, który nieco przypomina dawne rozwiązanie Mercedesa.

W tunelu jest również skrzynia biegów, która teraz będzie jedynie kilkoma przełącznikami. Obok niej zamykany schowek na napoje. Ciekawym rozwiązaniem jest umiejscowienie wszelkich przełączników klimatyzacji i podgrzewania foteli. Te znajdują się przez całą długość tunelu środkowego i są na czarnej, pionowej belce.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to napotkane prototypy rzucają światło na to jak będzie wyglądać wersja produkcyjna. Auto bardzo będzie się różnić od aktualnej Corvette C7, a prawdopodbny wygląd przedstawia nowa wizualizacja na początku wpisu.

Jeśli chodzi o napęd, to mówi się, że zobaczymy 4,2-litrowe V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy ok. 650 KM. Ma to pozwolić na bardzo dobre osiągi, zaoszczędzenie wagi pojazdu, a także na niższe zużycie paliwa podczas spokojnej jazdy.

2020 Chevrolet Corvette C8 – zdjęcia szpiegowskie wnętrza

2020 Chevrolet Corvette C8 – zdjęcia szpiegowskie

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz