Pierwszy poważnie uszkodzony McLaren Senna

Oto pierwszy, poważny wypadek w którym wziął udział McLaren Senna. Nieszczęśliwie supersamochód został mocno uszkodzony.

Oto pierwszy, poważny wypadek w którym wziął udział McLaren Senna. Nieszczęśliwie supersamochód został mocno uszkodzony.

Pod koniec października byliśmy świadkami pierwszej stłuczki drogowej w której wziął udział McLaren Senna. Szczęśliwie auto nie zostało wtedy mocno uszkodzone, a do przywrócenia samochodu do świetności wystarczyła wymiana poduszek powietrznych i przedniego zderzaka. Niestety, ale teraz donieść musimy o kolejnym zdarzeniu drogowym z udziałem tego supersamochodu, tym razem uszkodzenia są o wiele poważniejsze.

Wypadek miał miejsce w Wielkiej Brytanii na drodze A127 w pobliżu miasta Southend w hrabstwie Essex, wzięły w nim udział trzy samochody. Nie wiemy jak do niego doszło, jednak patrząc na nagranie z miejsca zdarzenia widzimy, że sytuacja była dosyć poważna.

Jeden z pojazdów stoi przewrócony na bok na środku drogi, obok stoi drugie zniszczone auto. Nieco dalej zobaczyć możemy McLarena Senna, którego nadwozie przed przednią, lewa oponą zostało dosłownie ścięte. Oprócz karoserii ucierpiało także zawieszenie jak i samo koło. Mimo co wydaje się, że są to uszkodzenia które bez problemu mogą zostać naprawione. Wymagać to będzie jednak, aby firma ubezpieczeniowa odpowiedzialna za pojazd stanęła na wysokości zadania.

Jak podał portal The Sun – McLaren z nagrania miał wziąć udział w wystawie supersamochodów w ten weekend. Przypomnijmy, że pojazd powstanie jedynie w ilości 500 egzemplarzy, każdy o wartości prawie 1 miliona dolarów.

źródło: Motor1, The Sun,SupercarsNews

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz