The Grand Tour

Jeremy Clarkson i jego rola w Autach (CARS)

Do filmu głosów użyczyła ogromna ilość gwiazd, a jedną z nich był sam Jeremy Clarkson, a mimo wszystko mało kto o tym wie.

Do filmu głosów użyczyła ogromna ilość gwiazd, a jedną z nich był sam Jeremy Clarkson, a mimo wszystko mało kto o tym wie.

Pierwsza części serii bajek animowanych Auta uznawana jest za jedną z najlepszych bajek stworzonych przez studio Pixar. Udało im się stworzyć genialną postać Zygzaka McQueen oraz wyjątkową historię, w której każdy znajdzie coś dla siebie – od najmłodszych, po najstarszych.

W filmie głosu użyczyło wiele gwiazd filmowych. W głównego bohatera wciela się Owen Wilson (aktor komediowy z grupy „Frat Pack”), Hudsona Horneta gra Paul Newman (Butch Cassidy i Sundance Kid, Nieugięty Luke), a głosu Luigi udzielił Tony Shalhoub (Detektyw Monk).

Obok nich usłyszeć możemy również osoby znane z branży motoryzacyjnej. W filmie powili się prawdziwi kierowcy NASCAR (m.in. Dale Earnhardt Jr., Darrell Waltrip, Mario Andretti), Humpy Wheeler – były prezydent toru Charlotte Motor Speedway oraz najsłynniejszy promotor wyścigów NASCAR, Bob Costas – komentator sportowy, sam Michael Schumacher – legendarny kierowca F1, a także Jeremy Clarkson – słynny dziennikarz motoryzacyjny i prezenter programów Top Gear oraz The Grand Tour.

Jeśli mimo oglądania filmu w wersji z oryginalnym udźwiękowieniem nie możecie sobie przypomnieć roli Jeremy’iego Clarksona, to jest to normalne. Brytyjski dziennikarz wcielił się w rolę Harva, agenta Zygzaka McQueen, lecz jego głos mogli usłyszeć jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W międzynarodowej wersji głosu użycza Jeremy Piven, aktor znany m.in. z serialu Ekipa (Entourage).

Poniżej sceny z udziałem Clarksona, a także nagranie za kulisami z jego udziałem.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz