Geneva Motor Show 2019

Premiera nowego Mercedesa CLA już w przyszłym miesiącu?

Według najnowszych informacji pochodzących z zagranicznego źródła, nowy Mercedes-Benz CLA zostanie oficjalnie pokazany światu już na początku przyszłego roku.

Według najnowszych informacji pochodzących z zagranicznego źródła, nowy Mercedes-Benz CLA zostanie oficjalnie pokazany światu już na początku przyszłego roku.

Jeszcze w tym tygodniu oficjalnie zaprezentowany został Mercedes-AMG GT R Pro, a już teraz otrzymujemy kolejne informacje o następnej premierze niemieckiej marki. Co prawda pogłoska nie odnosi się do pojazdu ze stajni AMG, nie mniej jednak jest to model, który zgarnie uwagę dużego grona fanów czterech kółek.

Mercedes-Benz CLA kilka razy przyłapywany był na zakamuflowanych testach, nawet w niepełnym zakryciu, co wskazywało, że samochód niedługo doczeka się swojego oficjalnego odsłonięcia.

Jak podał niedawno portal Autocar – premiera ma mieć miejsce podczas nadchodzącej imprezy Consumer Electronics Show 2019 w Las Vegas. Oznacza to, że auto zobaczymy pomiędzy 8 a 12 stycznia, a więc za niewiele ponad miesiąc. Ponadto dowiedzieliśmy się także, że wersja Shooting Brake pokazana zostanie najpewniej podczas przyszłorocznego Geneva Motor Show

Pamiętajmy, że nie są to oficjalnie potwierdzone dane. Mimo to przyznać trzeba, że serwis Autocar wiele razy podawał nam informacje, które ostatecznie okazywały się być prawdą.

Zdjęcia szpiegowskie nowego Mercedes-Benz CLA

źródło: CarscoopsAutocar

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz