Audi e-tron GT Concept pokazany tuż przed oficjalną premierą

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia elektrycznego konceptu od Audi, który zaprezentowany zostanie światu oficjalnie już za kilkanaście godzin.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia elektrycznego konceptu od Audi, który zaprezentowany zostanie światu oficjalnie już za kilkanaście godzin.

Właśnie rozpoczynają się jedne z największych targów motoryzacyjnych – Los Angeles Auto Show. Oznacza to, że przez następne kilkadziesiąt godzin zalewani będziemy ogromną ilością nowości ze świata motoryzacji. Jedną z pierwszych atrakcji jakie zapewni nam to wydarzenie będzie oficjalne odsłonięcie Audi e-tron GT Concept.

Aby nieco podsycić atmosferę przed prezentacją, niemiecka marka zdecydowała się umieścić w sieci kilka zdjęć przedstawiających elektryczny koncept. Audi postąpiło do tego sprytnie, ponieważ zamieszczone fotografie przedstawiają samochód zasłonięty siatką kamuflażową. Dzięki temu wiemy czego się spodziewać, jednak ciekawość dalej pozostaje na wysokim poziomie, ponieważ aby zobaczyć jak samochód rzeczywiście będzie wyglądał, musimy cierpliwie poczekać na oficjalną premierę auta.

O samym pojeździe wiemy tyle, że zbudowany został w oparciu o e-platformę marki drugiej generacji, która czerpie pewne rozwiązania techniczne od Porsche. Audi e-tron GT razem z zapowiedzianym na tegorocznym Paris Motor Show – BMW i4, stać się mają bezpośrednimi konkurentami Tesli Model S.

źródło: Insideev

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz