Nowe zdjęcie Hyundaia Palisade na chwile przed oficjalną premierą

Hyundai umieścił w internecie zdjęcie prezentujące nowego SUV'a wraz z ambasadorami samochodu - koreańskim boys'bandem BTS na chwilę przed premierą pojazdu.

Hyundai umieścił w internecie zdjęcie prezentujące nowego SUV’a wraz z ambasadorami samochodu – koreańskim boys’bandem BTS na chwilę przed premierą pojazdu.

Do oficjalnej premiery nowego SUV-a Hyundaia pozostały jedynie godziny. Nie przeszkodziło to jednak niecierpliwej marce, aby umieścić w internecie nowego zdjęcia przedstawiajacego samochód wraz z jego ambasadorami.

​Kampania reklamowa Hyundaia Palisade otrzymała nazwę „Always Remarkable”. Zaproszony został do niej niezwykle popularny ostatnimi czasy południowo-koreański boys’band BTS do pełnienia roli globalnych ambasadorów marki dla nowego, flagowego auta firmy. 

Jak widać na poniższym zdjęciu samochód wierny jest aktualnemu designowi marki, dlatego jego nadwozie przypominać będzie w pewnym stopniu powiększoną wersję Hyundaia Kona czy Santa Fe. Chociaż pojazd zasłonięty został w większości przez modeli, możemy zobaczyć, że posiada dużą przednią kratkę oraz wąskie podłużne światła główne. Gabarytowo wydaje się być bardzo rozbudowany, zwłaszcza jeśli spojrzymy na przestrzeń za słupkiem C.

Jak dotąd nie otrzymaliśmy wiele informacji o pojeździe, jednak marka zapewniła, ze oferować on będzie miejsce w środku dla aż ośmiu osób, a do tego niezwykle pojemny bagażnik. Kierowcy oczekiwać mogą wykonania z materiałów najwyższej jakości oraz intuicyjnych i nowoczesnych technologii zapewniających bezpieczeństwo. Pojazd celować będzie głównie w rynek Stanów Zjednoczonych, jednak trafi także do europejskich dealerów. Na drogach pojawić ma się latem przyszłego roku.

źródło: Carscoops

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz