The Grand Tour

Oficjalnie: The Grand Tour powraca w 2019 roku!

Nie listopad i nie grudzień. 3 sezon The Grand Tour pojawi się w styczniu 2019 roku.

Nie listopad i nie grudzień. 3 sezon The Grand Tour pojawi się w styczniu 2019 roku.

Wszyscy fani Clarksona, Hammonda i Maya wyczekują nowego, trzeciego sezonu programu The Grand Tour. Dotychczas wszystkie informacje mówiły o premierze pod koniec 2018 roku, podobnie jak poprzednie dwie serie. Andy Wilman, główny producent programu, zdradził, że premiera odbędzie się dopiero w 2019 roku.

Podczas swojego panelu na tegorocznej edycji Web Summit wyjawił, że 3 sezon The Grand Tour będzie miał premierę dopiero w styczniu 2019 roku. Nie wiadomo jakie są powody przesunięcia premiery na kolejny rok.

Niewykluczone, że Amazon chce jeszcze bardziej konkurować z BBC i odebrać widzów nowej serii Top Gear, która będzie ostatnią z Mattem LeBlanc jako prowadzącym. Dotychczas premiera nowego sezonu Top Gear miała miejsce po zakończeniu emisji sezonu The Grand Tour w Amazon Prime Video.

W trzecim sezonie The Grand Tour powrócą Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May. Kolejny raz zobaczymy wyjątkowe podróże, luksusowe samochody, niesamowite wyścigi oraz nowe gwiazdy konkurujące ze sobą na torze za kierownicą Jaguara F-Type.

Wszystko o 3 sezonie The Grand Tour:

The Grand Tour w CarTests Polska

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

2 thoughts on “Oficjalnie: The Grand Tour powraca w 2019 roku!

 • 18 listopada 2018 at 16:45
  Permalink

  Szkoda, że zamiast jakiegoś Stiga dali jakąś babe, nawet nie Sabine tylko niewiadomo kogo

  Reply
  • 25 listopada 2018 at 18:50
   Permalink

   Stig to marka TG, Sabina też ma tam podpisany kontrakt więc ciężko by było. Mogliby dać jakiegoś byłego kierowcę F1 albo Kena Blocka 😉 Ale i tak obecna „baba” jest lepsza niż amerykanin z pierwszego sezonu.

   Reply

Dodaj komentarz