Dwa nowe motocykle koncepcyjne Hondy o pojemności 125cm3

Podczas targów EICMA Honda zaprezentowała dwa nowe projekty koncepcyjne - CB125X oraz CB125M.

Podczas targów EICMA Honda zaprezentowała dwa nowe projekty koncepcyjne – CB125X oraz CB125M.

Segment modeli o pojemności 125 cm3 przeżywa w ostatnich latach renesans, co można zauważyć w 25% wzroście rynku na te modele w 2018 roku. Dwa awangardowe modele koncepcyjne zostały zaprojektowane przez Lidera Projektu, Pana Valerio Aiello wraz z zespołem.

CB125M jest maszyną typu naked, stworzoną z myślą o poruszaniu się po ulicach miast, a jego czerwone malowanie zdecydowanie przyciąga wzrok. Futurystyczne linie motocykla są minimalistyczne i niezwykle ostre, kanapa przechodzi płynnie w tył maszyny, a całość dopełniają światła LED.

Całkowicie biały CB125X jest konceptem oddającym ducha przygody motocykli z segmentu Advenure, opatrzonych literką “X”. Jego wyrzeźbione linie oraz solidna struktura przywołują na myśl filmy rodem z science fiction. Linie motocykla są zarówno sportowe, dynamiczne, wręcz agresywne, jak i czyste w formie.

Godne uwagi są trzy reflektory konceptu CB125X – jeden centralny oraz po jednym zamontowanym w prawej i lewej owiewce. Oprócz doskonałego wyglądu, dodatkowe oświetlenie podwyższa poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Obydwa modele zdecydowanie będą stymulować wyobraźnię młodych ludzi, odwiedzających nakwiększe targi motocyklowe na świecie, dostarczając nowych możliwości czerpania radości z jazdy na dwóch kółkach.

Honda CB125X

Honda CB125M

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz