Zdjęcia szpiegowskie

Nowe zdjęcia szpiegowskie BMW Serii 8 cabrio

Szpiegom motoryzacyjnym po raz kolejny udało się przyłapać na testach nowe BMW Serii 8 w wersji cabrio, które wydaje się być już gotowe do produkcji.

Szpiegom motoryzacyjnym po raz kolejny udało się przyłapać na testach nowe BMW Serii 8 w wersji cabrio, które wydaje się być już gotowe do produkcji.

BMW Serii 8 doczekało się swojej premiery już jakiś czas temu. Nie można odmówić, że samochód zrobił w świecie motoryzacji naprawdę spore zamieszanie, nie ma się jednak czemu dziwić – wystarczy spojrzeć na ten samochód. Gdy pierwszy raz na oczy ujrzeliśmy auto w wersji Coupe, wiedzieliśmy, że za jakiś czas będziemy również świadkami prezentacji pojazdu w edycji bez dachu. BMW wydaje się dosyć mocno nad tym pracować.

Patrząc na zdjęcia szpiegowskie łatwo możemy dojść do wniosku, że widzimy samochód, który BMW testuje już od jakiegoś czasu. Przemawia za tym przede wszystkim mała ilość siatki maskującej oraz lakier nadwozia. Wydaje się, ze tym razem bawarska marka zdecydowała się na szybkie testy na torze Nurburgring, aby lepiej wyregulować układ przeniesienia napędu, zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy.

Oznaczenie z tyłu oraz dwie masywne końcówki wydechu mówią nam, że jest to wersja M850i ​​xDrive, pod maska której umieszczona została 4,4-litrowa jednostka V8 twin-turbo. Silnik generuje moc 523 koni mechanicznych oraz 750 Nm, co pozwala rozpędzić samochód do 100 km/h w około cztery sekundy. W sersji coupe M850i 100 km/h na liczniku zobaczymy 2-3 milisekundy szybciej.

Poniższe zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, ze bawarska marka skupia się na ostatnich poprawkach i szlifach przed premierą samochodu. Ta powinna mieć miejsce w przeciągu najbliższych tygodni, najpewniej podczas nadchodzącego wydarzenia motoryzacyjnego w Los Angeles. Pokaz online możliwie będzie miał miejsce szybciej.

źródło: Motor1, CarPix

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz