Wyciekły grafiki patentowe BMW Serii 3 kombi

Do sieci trafiła galeria zdjęć przedstawiająca grafiki patentowe nowego BMW Serii 3 G20 w nadwoziu kombi.

Do sieci trafiła galeria zdjęć przedstawiająca grafiki patentowe nowego BMW Serii 3 G20 w nadwoziu kombi.

Nowe BMW Serii 3 G20 zaprezentowane zostało przez markę podczas Paris Motor Show, które miało miejsce w zeszłym tygodniu. Premiera samochodu odbiła się szerokim echem w świecie motoryzacji, a sam samochód błyskawicznie znalazł się na ustach wszystkich fanów czterech kółek. Nic dziwnego, że najbardziej zagorzali fani niemieckiej firmy od razu zaczęli zastanawiać się jak wyglądać będą poszczególne wersje samochodu m.in w nadwoziu kombi.

Odpowiedź na to pytanie udostępnił nam portal Quatro Rodas , który znalazł grafiki przedstawiające pojazd w powiększonej edycji w Brazylijskim biurze patentowym.

Samochód, co nie dziwi, posiada identyczny przód jak sedan. Jakiekolwiek zmiany zaczynają się za słupkiem B. Inżynierowie BMW wydłużyli dach, jednak poprzez jego opadającą linię oraz niewielki spojler zadbali o to, aby auto niewiele straciło ze swojego sportowego charakteru. Swoją powierzchnię widocznie zwiększyły swoje tylne, boczne szyby co naturalnie spowodowało powstanie słupka D.

Grafiki patentowe nie uwzględniają wnętrza pojazdu, jednak nie powinniśmy spodziewać się w nim żadnych zmian oprócz większej ilości miejsca dla pasażerów oraz przestrzeni bagażowej. Pod maską samochodu z pewnością nie zobaczymy też nowych jednostek napędowych, oprócz tych o których słyszeliśmy podczas premiery auta.

Przypominając – wersja 320i posiada 4-cylindrowy silnik o mocy 181 koni mechanicznych, a 330i – 255 konie. Turbodoładowane diesle z taką samą ilością cylindrów generują w przypadku edycji 318d – 148 koni mocy, a w 320d – 188 koni. Jednostka o architekturze R6 z początku dostępna jest jedynie w wersji 330d, gdzie generuje 262 konie mocy. Usportowione M340i oraz M340i xDrive pojawią się z czasem.

źródło: Quatro RodasMotor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz