Nowe BMW Serii 3 G20 w nadwoziu M Performance

Dzięki wydarzeniu Paris Motor Show mieliśmy okazję poznać nowe BMW Serii 3 G20, teraz dodatkowo możemy zobaczyć, jak pojazd prezentuje się w nadwoziu M Performance.

Dzięki wydarzeniu Paris Motor Show mieliśmy okazję poznać nowe BMW Serii 3 G20, teraz dodatkowo możemy zobaczyć, jak pojazd prezentuje się w nadwoziu M Performance.

Nowe BMW Serii 3 jest świeżo po premierze, a rozgłos wokoło auta nie ucichł jeszcze nawet w najmniejszym stopniu. Doskonale wiemy jednak o czym teraz myślą najbardziej zagorzali fani bawarskiej firmy. Powstanie nowego modelu auta, oznacza, że za jakiś czas zostanie on przedstawiony jako BMW M.

Marka aby wyjść nieco na przeciw fanom motoryzacji patrzącym na przyszły rozwój auta, udostępniła publicznie wizerunek pokazanej przed chwilą Serii 3 z nadwoziem wzbogaconym o części M Performance. Jest to swego rodzaju zapowiedź tego BMW M3, pokazująca czego mamy się spodziewać.

Do samochodu dodany został splitter i nowe obudowy lusterek, dyfuzor, tylne skrzydło oraz nakładki na bok pojazdu z logiem M Performance. Części te wykonane mogą zostać z włókna węglowego, bądź czarnego, lekkiego materiału. Do tego dodajmy nowe końcówki wydechu, koła o średnicy 18 i 20-cali, a pod nimi czerwone, aluminiowe zaciski hamulców.

W środku znajdziemy sportową kierownicę, nowy drążek skrzyni biegów i specjalne dywaniki. Możemy także dobrać dodatkowe wykończenie wnętrza z włókna węglowego oraz projektowy wyświetlające logo M Performance na drodze obok auta, gdy otworzymy drzwi. Dla odrobiny luksusu dodajmy także nieco Alcantry, oraz specjalną nakładkę na kluczyk z włókna węglowego. Dostępny jest również specjalny uchwyt na kamerę gdybyśmy wybrali się na tor oraz telematyczny analizator danych.

źródło: BMW

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz