The Grand Tour

The Grand Tour powraca 3 listopada? Nie jest to pewne

W internecie ponownie zawrzało na temat daty premiery 3 sezonu The Grand Tour. Ponownie jednak jest to tylko plotka.

W internecie ponownie zawrzało na temat daty premiery 3 sezonu The Grand Tour. Ponownie jednak jest to tylko plotka.

O dacie premiery nowych odcinków The Grand Tour mówi się wiele. Pierwotnie miał się pojawić odcinek specjalny tego lata, jednak nic takiego nie miało miejsca i był on nagrywany dopiero późną wiosną. Oficjalnie jest zapowiedziane, że zobaczymy nowy sezon jeszcze w tym roku, lecz bez szczegółów kiedy.

Nieoficjalnie mówi się o grudniu, podobnie jak w zeszłym roku. Pokrywa się to też z premierą kolejnego sezonu Top Gear, z którym The Grand Tour „walczy” o widownie (lub bardziej zmiata TG pod dywan). 2 sezon show miał premierę 7 grudnia i była ona przesunięta z października z uwagi na wypadek Hammonda.

Kolejny raz w internecie można zobaczyć informację jakoby 3 sezon The Grand Tour miał się pojawić 3 listopada. Tym razem informację rozpowszechnia największa grupa fanowska TGT na facebooku, która powołuje się na stary news Grand Tour Nation. Jednak jest ogromne przekręcenie posta Jeremy’iego Clarksona.

Ten 11 marca 2018 roku na swoim profilu w DriveTribe umieścił post, w którym potwierdził, że The Grand Tour pojawi się w tym roku. Widniało w nim zdjęcie zegarka z datą. Z nieznanego powodu ludzie zaczęli czytać datę w stylu amerykańskim, czyli jako 3 listopada 2018 zamiast aktualnie daty posta, czyli 11 marca 2018.

W dodatku, 3 listopada wypada w sobotę, a do tej pory wszystkie odcinki The Grand Tour miały premierę w niedzielę.

Oficjalnie nie jest znane kiedy The Grand Tour powróci. Jeśli mielibyśmy zgadywać, to będzie to bardziej 9 grudnia niż 3 listopada.

Przecieki, zdjęcia, informacje znajdziesz w naszym specjalnym dziale The Grand Tour!

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz