Jeremy Clarkson powraca do Milionerów w przyszłym roku!

W przyszłym roku na antenie ITV zobaczymy kolejny sezon Who Wants To Be A Millionaire?, którego prowadzącym ponownie będzie Jeremy Clarkson.

W przyszłym roku na antenie ITV zobaczymy kolejny sezon Who Wants To Be A Millionaire?, którego prowadzącym ponownie będzie Jeremy Clarkson.

Who Wants To Be A Millionaire powróciło do brytyjskiej telewizji po czterech latach nieobecności, a nowym prezenterem został Jeremy Clarkson, dziennikarz motoryzacyjny oraz showman znany m.in. z Top Gear oraz The Grand Tour.

Zobacz też: Ogromna wpadka Jeremy’iego Clarksona w najnowszym odcinku Milionerów

Powrót programu okazał się ogromnym sukcesem i codziennie przed telewizory siadało 5,7 miliona osób, dzięki czemu ITV było w stanie sukcesywnie walczyć o czas antenowy z BBC. Pierwszy nowy sezon miał zaledwie 7 odcinków, lecz nie obyło się bez wpadek, ciekawych tekstów oraz docinek w stronę James Maya oraz Richarda Hammonda ze strony Jeremy’iego.

Nowa seria zadebiutuje na początku przyszłego roku i tym razem będzie miała 10 odcinków. Ponownie zobaczymy wszystkie jeden po drugim, jednak data premiery nie jest jeszcze znana. ITV potwierdziło, że Jeremy Clarkson ponownie będzie prezenterem show.

Zobacz też: Clarkson nie znał odpowiedzi na pytanie motoryzacyjne w Milionerach

W krótkim wywiadzie, Jeremy Clarkson skomentował, że nagrywanie nowej serii Milionerów będzie świetnym sposobem aby kilka godzin unikać Jamesa Maya i Richarda Hammonda.

Warto zaznaczyć, że jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć Jeremy’iego Clarksona w nowej serii The Grand Tour, którego trzeci sezon zadebiutuje najprawdopodobniej w grudniu.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz