Moto Filmy

Gdy 5 hot-hatchy spotka się na pasie startowym | VIDEO

Aktualnie na rynku mamy wysyp świetnych hot-hatchy. Piątkę z nich udało się zestawić i sprawdzić jak sobie radzą przy bezpośrednim starciu.

Aktualnie na rynku mamy wysyp świetnych hot-hatchy. Piątkę z nich udało się zestawić i sprawdzić jak sobie radzą przy bezpośrednim starciu.

W teście przeprowadzonym przez CarWow udział wzięło pięć wyjątkowych hot-hatchy – Renault Megane RS, Seat Leon Cupra R, Honda Civic Type R, Peugeot 308 GTi oraz Hyundai i30N. Z jakiegoś powodu zabrakło Volkswagena Golfa GTi, lecz mając na uwadze, że ma on tylko 245 KM, to prawdopodobniej lepiej dla niego.

Test był podzielony na trzy części. W pierwszej auta zmierzyły się na 1/4 mili (400 m) ze startu zatrzymanego. Tutaj wyjątkowo dobrze zapowiadało się Renault Megane RS, lecz po udanym starcie nie udało mu się utrzymać przewagi.

W drugim starciu auta zmierzyły się w starcie lotnym z 80 km/h (50 mph). Tutaj również bez zaskoczenia – najlepiej poradziły sobie auta o mocy powyżej 300 KM. W ostatnim starciu auta zostało sprawdzone hamowanie z prędkości 113 km/h (70 mph), a kto wygrał przekonacie się oglądając materiał poniżej.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

One thought on “Gdy 5 hot-hatchy spotka się na pasie startowym | VIDEO

  • 10 września 2018 at 21:51
    Permalink

    Meganka najładniejsza ale Cupra najlepsza… Biorę Leona 😛

    Reply

Dodaj komentarz